Grand National classes 301+

View Classes 001-300
Place Nbr Horse & Registration Shown By Owner
301  GN SADDLE SEAT EQUITATION 16 & 17
1 164 AMF Exodus Maggie Cramer Martha Merrill
2 940 BJL Ransom Rachel Menard Rachel Menard
3 703 FCF Coeur De Lion Heather Mallette Heather Mallette
4 810 Adventure’s Priority Alyssa Mediate Kathleen Mediate
5 361 Arboria Invictus Kelsey Robinson Laurel Robinson
6 52 Primera Danger-Field Ellen Atkinson Christine & Lawrence Cassenti
7 228 Bad Company Hanna Johnson Arcola Farm
8 204 Ultras Proclaimation Nena Marlin Nena Marlin
9 587 Minion Valentino Lauren Bruss Brian Stewart
10 212 Baccarat’s Toucha Glitter Taylor Long Wichita Riding Academy
  320 GVA Manifesto Katie Fish Craig, Kimberly & Katie Fish
302  GN SADDLE SEAT EQUITATION 14 & 15
1 1055 Man In Command Tayler Walters Debra Hurst Walters
2 815 Upper Echelon Annie Thurber Annie Thurber
3 1093 Toplands Living Legend Lyssa Bomgaars David/Gail/Lyssa Bomgaars
4 660 Formal Protest Chloe Hooper Chloe Hooper
5 214 Flash Dawson Anya Pierson Anya Pierson
6 1069 MEM Star Search Jennifer Arkens Michelle Arkens
303  GN SADDLE SEAT EQUITATION 12 & 13
1 1057 Futurity Chicago White Sox Claire Brownie Kate & David Brownie
2 701 Minion Absolut Alexa Bik Alexa Bik
3 1056 Festival Troubador Angelica Berning Ariana Corrigan
4 663 Mantic Top Gun Courteney Kabel Steve & Kathleen Kabel
5 608 WSG Wham-O Alexandra Frangiosa Alexandra Frangiosa
6 27 Abracabam Mattie Frances Willard 10 Star Ranch
7 226 Boxford Beloved Emily Evans Jordan Cusumano
8 724 Stoneledge Chancellor Lila Tatar Robert Petersen
9 291 AMHF Absolut Top Calibre Abbey Smith Abbey Smith
10 893 Equinox Wild Card Haley Evans Susan & Jeffrey Evans
  1007 Whitmorr Law and Order Hannah McBain Roseann, Russel & Hannah McBain
  646 HVK Reverberation Molly Remondino Molly Remondino
  2 Commanding Knight Sheridan Sturm Terri Sturm
304  GN SADDLE SEAT EQUITATION 11 & UNDER
1 793 Sarde’s Sinful Cameron Kay Laura Kay
2 665 LA Ricochet Katie Kabel Steve & Kathleen Kabel
3 83 Wind Blu Locomotion Aleia Brown Elizabeth Thomas
4 684 French Kristoph Ada Johnson Arcola Farm-The Johnson Family
5 627 Monnington Soul Isabella Bertolani Tricia Waclena
305  GN SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION 13 & UNDER
1 73 Cabot Carte Blanche Audrey Lowry Fay Lowry
2 585 Lookaway’s Howitzer Madalyn Boyert James B & Linda M Stewart
3 1059 Stonecroft Make A Wish Amelia Coomber Skip & Maureen Coomber
4 115 VVM Litigator Savanna Miller Robert & Vita Banks
5 662 FCF Protégé Cassie Bell Cassie Bell
6 1039 FCF Fandango Robyn Davies K-Lyn Stable
7 647 MLF Glory Bound Hunter Wade Hunter Wade
8 941 Hylee’s Dann Osgood Lauren White Richard & Donna Evans
9 803 RMW Airborne Alex Galletta Kimberly & Michael Galletta
306  GN WALK-TROT SADDLE SEAT EQUITATION 10 – 11
1 704 Westenfeld Band Leader Hannah Carr Susan Kamiler
2 754 JDS Absolut Flaire Amber Pauly Carol Pilkiewicz/Melinda Hyde
3 606 Hollybrook Van Gogh Chloe Deeb Rosalie Leary
4 973 HVK Bold Monarch Kitty Dorwart Mountain Ridge Farm
307  GN SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION 14 – 17
1 287 MLF Merlin Julia Strier Mary Neidlinger
2 205 Sensational Touch Natasha Daigle Natasha Daigle
3 1046 Romance of Monarch Hannah Hunsinger Frank & Ann Miller
4 116 Festival Gypsy Cheyanne Banks-Diaz George & Joan Arnold
5 1074 The Specialist Lauren Lang Natalie Longo
6 306 Sunshade Mister Kahler Kimberly Forster Patricia Forster
7 318 Heyday Black Adept Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
8 22 Futurity Obsession Krystal Blundell Nancy Eidam/Crown Morgans
9 607 Highover All The Rage Gabrielle Blackman Gabrielle Blackman
10 246 Mandate Allison Harding David Harding
  372 Cingate Mystere Vanessa Ybarra Patricia Ybarra
  493 Lookaways Perfect Storm Christen Beard Rocky Ridge Farm
308  GN WALK-TROT SADDLE SEAT EQUITATION 9 & UNDER
1 421 True Gold Alexandra Varveris Ariana Varveris
2 3 Willowick Mafia Princess Shaunicy Sturm Terri Sturm
3 416 HVK Standing Ovation Katiepaige Richards Katiepaige Richards
309  GN FITTING AND SHOWMANSHIP 9 & UNDER FINALS
1 82 Aquila’s Stardust Connor Chaffin Farley Connor Chaffin Farley
2 197 Batton’s Maestro BreeAnn Tripp Melissa Torok
3 199 Poplar Eldorado Avery Nowosielski Avery Nowosielski
4 177 Elk Creek Elegance Anna Ryen Rowe Kenneth & Robbie Rowe
5 1071 I Wham What I Wham Georgina Sanche Laura Malyk
310  AMHA WESTERN SEAT GOLD MEDAL PRELIMINARY
  1 Festival Atomic Energy Savannah Sturm Terri Sturm
  140 Suntime Doc Holliday Iris Rankin Pamela Engblom
  176 Radiance In the Knight Mary Kris Revard Mary Kris Revard
  183 QVM Collector’s Edition Sascha Mills Sascha Mills
  194 Victory’s Valedictorian Danielle Nelson Danielle Nelson
  196 Chisholm Leah Soubel Julie Soubel
  245 E B Brass Ring Olivia Alexandra Lahr David Harding
  248 Evil Knievil Madison Wurster Madison Wurster
  316 Irish Expression Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  323 Foolish Games Kelsey Robinson Mallory Spoor-Baker
  381 Northwest Advocate Taylor Widawski Julie Nygaard
  443 Ancan Raindance Ryne Swope Amie Van Dorn
  688 Park Place Dominion Inga Johnson Arcola Farm-The Johnson Family
  816 Futurity Cheerful Mark Christopher Knupp Christopher & Catherine Knupp
  885 Knolltop’s Heir She Is Frannie Iyer Michael & Lori Hull
  886 Cedarfarm Sir Galahad Meghan Hanrahan Meghan Hanrahan
  992 Futurity’s Such A Twist Lauren Little Lon & Virginia Frieden
  998 Hylee Blood Sweat & Tears Brianna Berg Brianna Berg
  1001 Jean Louise Finch Abby McCalmont Kristin Safanie
  1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
311  GN WALK-TROT WESTERN SEAT EQUITATION 10 – 11
1 283 Cingate Jack Flash Lauren Osborne Catherine Sconzo-Blackburn
2 985 Kern’s Endeavor Ashley Wingate Kelly Kraegel Varner
3 553 CedarFarm Camelot Andy Tom Andy Tom
4 642 Hi Bridge Regal Night Paige Crowley Paige Crowley
5 807 Mikaela’s The Overcomer Sadie Ray Carol Groff
6 281 Gulfwind Wild Finale Cortney Townsend Cortney Townsend
7 285 Wild Jam Master Surprise Shanti Rood Tempi & Shanti Rood
8 359 EV Conquistador Chloe Kane Fawn McDaniel
  970 Hipp’s Prestige Unknown Mountain Ridge Farm
312  GN FITTING AND SHOWMANSHIP 14 – 17 FINALS
1 382 Cobridge Laredo Taylor Widawski Taylor & Susan Widawski
2 459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
3 196 Chisholm Leah Soubel Julie Soubel
4 247 JLS Night Track Olivia Alexandra Lahr Rosewood Farm/Cheryl H. Woosley
5 1028 FRF Backtalk Marissa Klimkiewicz Marissa Klimkiewicz
6 886 Cedarfarm Sir Galahad Meghan Hanrahan Meghan Hanrahan
7 194 Victory’s Valedictorian Danielle Nelson Danielle Nelson
8 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
9 318 Heyday Black Adept Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
10 756 Brash & Sassy Rachel Bauer Rachel Bauer
  569 Sacred Path’s Ice-T Summer Scoutford Kim Fullerton
313  GN WALK-TROT WESTERN SEAT EQUITATION 9 & UNDER
1 82 Aquila’s Stardust Olivia Wendel Connor Chaffin Farley
2 197 Batton’s Maestro BreeAnn Tripp Melissa Torok
3 81 RBF Russian Roulette Connor Chaffin Farley Connor Chaffin Farley
4 199 Poplar Eldorado Avery Nowosielski Avery Nowosielski
5 192 Blue Flag Whimsy Anna Ryen Rowe Krystle Pennington
6 208 Truly Divine Lauren Sachen Lauren Sachen
7 644 KN French Commandante Ashton Niemann Richard & Jan Lindeberg
8 1032 Neariver Savannah Miss Dustin Silver Bill & Marilyn Nicks
9 989 Rum Brook Immortal Dimond Loren Irwin Maranda & James Irwin
10 640 Nothin But Class Lilly Hansing Lilly Hansing
314  GN FITTING AND SHOWMANSHIP 10 – 13 FINALS
1 884 Morgan Hill Montego Bay Mariah Jane Knight Mariah Jane Knight
2 581 HyLee Shame On You Taylor Ray Countryman Nancy Vidler
3 757 LLL Mihael Jackie Manson Tammy & Jacqueline Manson
4 988 Futurity’s Roman Torch Mallory Stacy Doug & Tadgy Stacy
5 495 Prairie-Run-Royal-Thunder Fiona Foster Kay Foley
6 893 Equinox Wild Card Haley Evans Susan & Jeffrey Evans
7 29 Roadshow Annie Oakley Sarah Beatrice Pruetz 10 Star Ranch
8 1082 Boxford Unbridled Passion Lauren Osborne Catherine Sconzo-Blackburn
9 1043 Aquila’s Light Brigade Hayley Broich Todd Broich
10 285 Wild Jam Master Surprise Shanti Rood Tempi & Shanti Rood
  284 Lasting View Royal Design Rachel Darrow Kristi Darrow
  177 Elk Creek Elegance Riley Rowe Kenneth & Robbie Rowe
315  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 11 & UNDER
1 958 Manchester In Demand Michelle Quinlisk Michelle Quinlisk
2 988 Futurity’s Roman Torch Mallory Stacy Doug & Tadgy Stacy
3 187 Lone Star Bill Sophie Nonweiler Sophie Nonweiler
4 996 DVF Kingsway Austin Oplotnik Jim & Kim Oplotnik
5 1038 LV Kinkade Skye Davies K-Lyn Stable
6 441 TJB Opinionated Nicholas Roberts Cindy Mugnier
316  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 12
1 801 Partridge Hill Prophet Ellery Walker Lori Zettell/Mark Walker
2 1076 Kane Creek Oregon Reign Sydney Withers Bruce Withers
3 814 King-Lehr’s Bob A Loo Natalie Golota J Thomas Management
4 186 NKS Gentle Persuasion Rachel Emmons Rachel Emmons
5 1043 Aquila’s Light Brigade Hayley Broich Todd Broich
6 723 Silver King Upandy Lila Tatar Lila Tatar
317  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 13
1 787 Twin Peak Heritage Gabrielle Graves Lynda Graves
2 597 Merriewold Diplomat Nicolette Geddeis Nicolette Geddeis
3 401 Broadway Rhythm In Brass Kayla Candage Kayla Candage
4 495 Prairie-Run-Royal-Thunder Fiona Foster Kay Foley
5 757 LLL Mihael Jackie Manson Tammy & Jacqueline Manson
6 804 Merriehill Isa Boo Kate Vail Megan P & Katherine Vail
7 581 HyLee Shame On You Taylor Ray Countryman Nancy Vidler
8 1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
9 634 Twelve Oaks Intrepid Veronica Llewellyn Toni Beauford
10 1058 Leaders Legacy Marissa Emery Joyce Modica
  967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
  778 LV Banner Edition Megan Pack Lorelei Friedrick
318  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 14
1 519 CBMF Danger Zone Kelsey Thomas Kelsey Thomas
2 618 Sunny Acres Kaleidoscope Christine Harb Cindy Harb
3 997 SSLLC On Demand Ryne Swope John & Helen Swope
4 759 WSG Mystic Impression Kendra Peeples Kendra Peeples
5 1094 Minion Cross Fire Emma Thomson Kali Hutchinson
6 368 Coulee Bend Kahlua Emily T. Gill Emily T. Gill
7 530 Jane’s Addiction Amanda Lashua Amanda Lashua
8 280 By Invitation Only Morgan Stoll Tony & Nancy Stoll
9 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
10 398 UVM Glimmer Jessica March Thomas & Elizabeth Molin
  1 Festival Atomic Energy Savannah Sturm Terri Sturm
  569 Sacred Path’s Ice-T Summer Scoutford Kim Fullerton
319  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 15
1 170 Pondview Pure Elegance Alexandria Warner Alexandria Warner
2 182 Ha-Ho Windstar Sascha Mills Sascha Mills
3 805 Walnut Ridge’s Solid Gold Anna Kufs Anna Kufs
4 812 BMF Xerxes David Knupp David & Corey Knupp
5 999 KJM Moulin Rouge Brianna Berg Brianna Berg
6 895 Orrwoods Special Edition Kaitlin Emmerson Kaitlin Emmerson
7 779 TamRac’s Quantum Command Marisa Baker Marisa Baker
8 756 Brash & Sassy Rachel Bauer Rachel Bauer
9 783 Iron Forge NYPD Blue Brittnie Holcomb Barbara Richardson-Lewis
320  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 16
1 990 Bell South Alana Little Lon & Virginia Frieden
2 915 Auhl Turned Out Ali Denzel Peeper Ranch
3 1028 FRF Backtalk Marissa Klimkiewicz Marissa Klimkiewicz
4 463 KH Chapter One Hannah Locke Hannah Locke
5 1000 HVK Proud Nobility Stevie Watson Stevie Watson/Sue Lowrey
6 603 Delawares Shadow Dancer Chelsey Abate Susan & Chelsey Abate
7 216 JNP Simply Delorean Courtney Segulin Jennifer & Nicole Panek
8 382 Cobridge Laredo Taylor Widawski Taylor & Susan Widawski
9 307 BMF X-Cellonte Kimberly Forster Patricia Forster
10 247 JLS Night Track Olivia Alexandra Lahr Rosewood Farm/Cheryl H. Woosley
  77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
  194 Victory’s Valedictorian Danielle Nelson Danielle Nelson
  617 Highover Narcotic Katelyn Tobin Valerie Tobin
  820 Wind Blu Roadmaster Jessie Sammut Katie Mair
  359 EV Conquistador Kelsey Robinson Fawn McDaniel
321  GN HUNTER SEAT ON THE FLAT EQUITATION 17
1 604 Under Fire Morgan Zielinski Bianca Abella
2 404 Apostrophe Skylar Robinson Kenneth & Khaleah Robinson
3 792 Hylee’s Curious George Katie Hill Dawn McMillon
4 251 Point of Order Morgan Hertz Karen Hertz
5 315 Mystiks Highlight Image Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
6 562 D Bar J Habakkuk Elizabeth Fawcett Hose-Fawcett Family
7 196 Chisholm Leah Soubel Julie Soubel
8 459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
9 1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
10 1081 Tre X’s & O’s Lauren Drum Thomas & Teresa Sigmond/Lauren Drum
  72 StarTrend Mystic Visions Chelsea Olson Stan Olson
  128 Talk Of The Town LPS Lauren Gorfinkle Lauren Gorfinkle
322  GN CLASSIC PLEASURE SADDLE LADIES GELDING
1 505 Whitemud Touch Of Blue Carol Fletcher Carol Fletcher-Churchill
2 449 Rage Anne Morgan Anne Morgan
3 78 Century Mardi Gras Eva Busboom Randy & Laine Vincent
4 794 HVK Drive ‘Em Crazy Janice Lazar Janice Lazar
5 592 BMF Custom Made Nathalie Langstaedtler Birch Meadow Farms
6 611 LSF Nevermoretal Beth Ann Grella Beth & Dave Grella
7 535 Liberation Yankee Spirit Elizabeth Webb Joanne Kieger
8 653 HFF Thrillseeker Lori Sargeant Lori Sargeant
9 510 Stonecroft After Midnight Holly Johnson Holly Johnson
10 277 Wendigo Lord Baden Powell Alyssa Wick Jessica Mullholand
  548 Lorenzo De Claridge Erica Jensen David Jensen
  755 Cingate Nick of Time Julie Opipari Julie Opipari
  493 Lookaways Perfect Storm Trisha Hess Rocky Ridge Farm
  144 Noble Excellence Tara Good Mike Goebig/Dwayne Knowles
  180 Mantic Excalibur Melissa Baker Sascha Mills
  191 Epona’s Intoxicato Krystle Pennington Krystle Pennington
323  GN ENGLISH PLEASURE JR. EX. 12 & 13
1 924 RWF Walk In The Park Jennifer Lorenz Jennifer Lorenz
2 721 QVM Rocket Man Lila Tatar Lila Tatar
3 825 Gamepiece Max Liberty Lakefront Farm
4 646 HVK Reverberation Molly Remondino Molly Remondino
5 609 Think About It MEM Alexandra Frangiosa Alexandra Frangiosa
6 751 Motivated Ms. Audrey Moses Karen Randall-Kristal
7 939 GDT The Godfather Emily Tarr Emily Tarr
8 1006 SpiceOLife Right Answer Hannah McBain Roseann, Russel & Hannah McBain
9 1059 Stonecroft Make A Wish Amelia Coomber Skip & Maureen Coomber
10 2 Commanding Knight Sheridan Sturm Terri Sturm
  291 AMHF Absolut Top Calibre Abbey Smith Abbey Smith
  423 Mis Isabella Ariana Varveris Marsha & Isabelle Shepard
324  GN CLASSIC PLEASURE DRIVING JR. EX. 14 – 17
1 806 Pondview E-Z Spirit Amy Podesva James Podesva
2 760 Priceless Jule Kendra Peeples Lynn Peeples
3 1004 Outrageous Courageous Abigail Meyer Jennifer & Daniel Meyer
4 862 HVK Primary Light Austin McLallin Playmor Farm LLC
5 270 Merriehill Times Square James Sicard Arria Sicard
6 288 Sioux’s Boogie Knight Julia Strier Mary Neidlinger
7 761 Out on the Town Christopher Bernard Maria & Richard Bernard
8 852 Liberation Madison Square Brieanna Teti Brieanna Teti
9 554 Back In A Flash Evan Tom Bonnie Tom
325  GN ENGLISH PLEASURE 4 YR. OLD MARE
1 960 Alleswell On Broadway Rosalie Leary Katie Coney
2 786 JME Cupid’s Arrow Mary Carlton Randy Graves
3 877 JFS Street Value Jennifer Mason Joseph Stoltzfus
4 453 SSL Unique Creations Selvin Torrez Cheryl and Joyce Hoy Brooks
5 610 CJS Piece Of Mind Alicia Fraser Cindy Shepherd
6 174 Keepsake’s Miss Scarlet Brian Hadley Lynette Husman
7 741 Georgina Dawson Belle Bradford Kris Skaug
8 690 CBMF Bond Girl Jaisen von Ballmoos Copper Beech LLC
9 215 Apogee Suzanne Morgan Rhoads Drs. Ray & Alison Bendele
326  GN CLASSIC PLEASURE SADDLE LADIES MARE
1 829 Dantree Answer The Call Casey McDonald Firewind Morgans
2 729 Rare Obsession Shirley Haas Shirley Haas
3 501 FRF Quintessa Teri Rumens Kurt & Teri Rumens/Fire Run Farm
4 485 Prada Shelley Silber Kourt Jester Morgans
5 979 CCR’s Command Edition Linda Sheridan Linda Sheridan
6 168 Rum Brook Immortal Waltz Molly O’Brien Molly O’Brien
7 400 Guns And Roses Annie Landry Marty & Annie Landry
8 321 Ms Dinah Might Tamara Mucklestone Tamara Mucklestone
9 588 Paris By Night Erin C Hudy Erin C Hudy
10 1061 EBM Diamond Lady Susan Ellis Susan Ellis
  624 Promise To Love Me Andrea Morrison Andrea Morrison
  51 Roadshow Tootsie Pop Morgan McDonald Melanie McDonald
327  GN ENGLISH PLEASURE 4 YR. OLD STALLION & GELDING
1 834 Cherished Assets David Rand Daniel & Leslie Kelley/Victory Ln
2 1089 Skywarrior Tim Roesink Mary Fisher Davila/Silversides Farm
3 146 Floored Tara Good Tara Good
4 272 RLH Night Strike Stan Bodnar Mountain Hawk Farm Ltd.
5 236 Lucky As Me Stacy Hennessy Gerry Rushton
6 664 Dragonsmeade Vivace Debi Jeppesen Steve & Kathleen Kabel
7 429 CBMF Restless Amy Neifert Copper Beech LLC
8 802 CBMF Arbitrage Carter Loftus Carter Loftus
9 738 Fitzwilliam Dawson Belle Bradford Kris Skaug
10 1029 Patchwork Amazin Bentley David Earehart Janet & Eugene Siddle
  821 RBF Highlander Katie Mair Traci Coltrane
328  GN PLEASURE DRIVING AMATEUR MASTERS
1 161 FRF Seattle Reign Jeffrey Gove Jeffrey Gove
2 403 Can’t You See MEM Phyllis Frechette Phyllis Frechette
3 478 Dragonsmeade Carnaros Nancy Hendricks John & Nancy Hendricks-Carreg Wen Farm
4 304 Stonecroft Tribute Donna Zimmerman Donna Zimmerman
5 718 Dragonfire Shaolin Kris Johnsen Johnsen Tree Farm Ltd
6 390 Whispering Masquerade Robert Neimeth Loek & Robert Neimeth
7 765 Without Limits Cathy Miller Walnut Ridge Farm
8 890 On Target Prescott D. May Prescott D. May
9 47 VVM Wrapped In Roses Elaine Galatz Vegas Valley Morgans
10 242 Glory Days Kevin Worsley Sue McCullough Worsley
329  GN ENGLISH PLEASURE LADIES MARE
1 930 Dragonsmeade’s Infusion Kristen Tramposh Dragonsmeade
2 298 Enthusiastic Jenny Taylor Elizabeth & Tom Burick
3 158 Paradigm Tokyo Rose Sarah Gove Taylor River Farm
4 14 SPR Chanel Kathy Shorten Gail Bratz/Stove Prairie Ranch
5 241 Dreammaster J’st Outrajus Stacy Hennessy Jean Stewart/Kathryn Aldinger
6 952 Whitney’s Welcome Dianna Rannells Liz Connor
7 878 HB Miss Imtimidation Jennifer Mason Donna Lee-Brown
8 613 LiV Norah Jones Alicia Fraser Nick & Robin Pelham/Finger Lakes Morgans
330  WC WALK-TROT WESTERN SEAT EQUITATION 11 & UNDER
1 283 Cingate Jack Flash Lauren Osborne Catherine Sconzo-Blackburn
2 82 Aquila’s Stardust Olivia Wendel Connor Chaffin Farley
3 985 Kern’s Endeavor Ashley Wingate Kelly Kraegel Varner
4 553 CedarFarm Camelot Andy Tom Andy Tom
5 642 Hi Bridge Regal Night Paige Crowley Paige Crowley
6 197 Batton’s Maestro BreeAnn Tripp Melissa Torok
7 807 Mikaela’s The Overcomer Sadie Ray Carol Groff
8 199 Poplar Eldorado Avery Nowosielski Avery Nowosielski
9 192 Blue Flag Whimsy Anna Ryen Rowe Krystle Pennington
10 640 Nothin But Class Lilly Hansing Lilly Hansing
  285 Wild Jam Master Surprise Shanti Rood Tempi & Shanti Rood
  359 EV Conquistador Chloe Kane Fawn McDaniel
  208 Truly Divine Lauren Sachen Lauren Sachen
  281 Gulfwind Wild Finale Cortney Townsend Cortney Townsend
  644 KN French Commandante Ashton Niemann Richard & Jan Lindeberg
331  AMHA HUNTER SEAT ON THE FLAT GOLD MEDAL PRELIMINARY
  1 Festival Atomic Energy Savannah Sturm Terri Sturm
  72 StarTrend Mystic Visions Chelsea Olson Stan Olson
  77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
  128 Talk Of The Town LPS Lauren Gorfinkle Lauren Gorfinkle
  170 Pondview Pure Elegance Alexandria Warner Alexandria Warner
  182 Ha-Ho Windstar Sascha Mills Sascha Mills
  187 Lone Star Bill Sophie Nonweiler Sophie Nonweiler
  196 Chisholm Leah Soubel Julie Soubel
  216 JNP Simply Delorean Courtney Segulin Jennifer & Nicole Panek
  247 JLS Night Track Olivia Alexandra Lahr Rosewood Farm/Cheryl H. Woosley
  280 By Invitation Only Morgan Stoll Tony & Nancy Stoll
  315 Mystiks Highlight Image Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  368 Coulee Bend Kahlua Emily T. Gill Emily T. Gill
  382 Cobridge Laredo Taylor Widawski Taylor & Susan Widawski
  404 Apostrophe Skylar Robinson Kenneth & Khaleah Robinson
  463 KH Chapter One Hannah Locke Hannah Locke
  519 CBMF Danger Zone Kelsey Thomas Kelsey Thomas
  562 D Bar J Habakkuk Elizabeth Fawcett Hose-Fawcett Family
  581 HyLee Shame On You Taylor Ray Countryman Nancy Vidler
  603 Delawares Shadow Dancer Chelsey Abate Susan & Chelsey Abate
  617 Highover Narcotic Katelyn Tobin Valerie Tobin
  604 Under Fire Morgan Zielinski Bianca Abella
  744 Legal Eagle Emma Thomson Janie Denning
  759 WSG Mystic Impression Kendra Peeples Kendra Peeples
  778 LV Banner Edition Megan Pack Lorelei Friedrick
  792 Hylee’s Curious George Katie Hill Dawn McMillon
  783 Iron Forge NYPD Blue Brittnie Holcomb Barbara Richardson-Lewis
  805 Walnut Ridge’s Solid Gold Anna Kufs Anna Kufs
  812 BMF Xerxes David Knupp David & Corey Knupp
  820 Wind Blu Roadmaster Jessie Sammut Katie Mair
  990 Bell South Alana Little Lon & Virginia Frieden
  996 DVF Kingsway Austin Oplotnik Jim & Kim Oplotnik
  997 SSLLC On Demand Ryne Swope John & Helen Swope
  999 KJM Moulin Rouge Brianna Berg Brianna Berg
  1000 HVK Proud Nobility Stevie Watson Stevie Watson/Sue Lowrey
  1028 FRF Backtalk Marissa Klimkiewicz Marissa Klimkiewicz
  1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
  1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
332.1  GN CARRIAGE PLEASURE DRIVING WORKING SINGLE
1 578 BWR Enchanting Melody Patricia Hartell Patricia Hartell
2 49 Intrepid Sabrina Mary J. Scronce Mary J. Scronce
3 623 Be My Magic Moment Barbara Nesse Anton & Barbara Nesse
4 661 Dbl F Commanding Officer Felecia Schlemmer Felecia & Frank Schlemmer
5 465 RKT Nordic Black Hawk Albert Zinz Albert Zinz
6 26 Cobridge Total Eclipse Drew Callahan Lou & Liz Goldmann
7 1033 Baywind On Fire Erlene Seybold Lindsay Naas
8 220 UVM Gesture Lisa Richards Lisa Richards
332.2  GN CARRIAGE PLEASURE DRIVING WORKING SINGLE
1 29 Roadshow Annie Oakley Sarah Beatrice Pruetz 10 Star Ranch
2 656 The Chairman of the Board Karen Holford Bob & Judi McCoy
3 891 JMF Midnight Express Kimberly Caruso Kimberly Caruso
4 444 Watch Me Till Dawn Amie Van Dorn Amie Van Dorn
5 524 Phil’s Ridge Harry Potter Kathryn Clarke Jamie Michelle Clarke
6 85 Wind Blu What Was I Thinkin Roger Barricklow Roger Barricklow
7 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson
334  GN HUNTER PLEASURE LADIES AMATEUR MARE
1 534 MEM Triple Sec Darlene White Jeffrey & Darlene White
2 75 Cabot Betty White Rebecca Sebastian Bonus Time Farm LLC
3 354 GLB Moonlight Sonata Jessica Carlino Susan Carlino
4 799 Delawares Night Life Stephanie Shearer Stephanie Shearer
5 494 Jax Noble Onyx Kay Foley Kay Foley
6 539 Hylee’s Marquessa Lora Lyons Lora Lyons
7 547 Stone Pine Dana Lindsay Errington Nina Errington
8 591 VVM Aleesa Ellen McCook Ellen McCook
9 766 SPM Fortune’s Delite Cynthia Brown-Clark Cynthia Brown-Clark
10 397 Cherrydale Cantata Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin
335  GN WESTERN PLEASURE YOUTH FINALS
1 864 Highland Ridge Daniel Whitney Hazen-Downs Playmor Farm LLC
2 528 Michabou Weatherman Amanda Oliver Amanda Oliver
3 744 Legal Eagle Caitlin Novotny Janie Denning
4 1018 Treble’s Mucho Uno Alison Elwell Rocky & Diana Schliefer/Wild Rose Ranch
5 185 T-Towne Talk About Me Sascha Mills Gayle & Jonalyn Gwinup/Gwinfield Farm ETC
6 885 Knolltop’s Heir She Is Frannie Iyer Michael & Lori Hull
7 197 Batton’s Maestro Melissa Torok Melissa Torok
8 742 Regency Rev’s Finale Megan Evans Kris Skaug
9 615 Dr Bombay Kate Foy Michael & Sara Foy
10 459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
  495 Prairie-Run-Royal-Thunder Trisha Hess Kay Foley
  496 Playboys Desperado Abby Adkins Kay Foley
  497 Ultra E Z Does It Christen Beard Kay Foley
  245 E B Brass Ring Allison Harding David Harding
  346 Strike Zone Kathleen Vaughan Kathleen Vaughan/Char Mar LLC
  758 Troika’s Ebonachov Scott Nevers Scott Nevers
  797 RBF Royal Navigator Kali Hutchinson Laurie & Mark Revard
336  GN HUNTER PLEASURE LADIES AMATEUR GELDING
1 935 CBMF Cutting Edge Julie Byrn Jerold & Mary Jane Nau
2 274 Tudor Oaks The Real Deal Nicole Peterson Bruce & Susan Peterson
3 561 TTA Knight Of Glory Kara Brooke Hose Andrea Graeff
4 190 Gaits of Gold Maggie Shaughnessy Randi Wightman
5 249 RJMF The Great Bambino Tiffani Earehart L S Morgans Inc.
6 790 Storyville Jordan Cusumano Stacey Heidenreich
7 1048 Chehalem Cassanova Macey McCallion James & Lynn McCallion
8 995 En Excess NKS Kim Oplotnik Jim & Kim Oplotnik
9 86 GMH Flashy Locomotion Monty Kugeler Eutha Giesick
10 50 Roadshow Jesse James Britni Olsen Bonnie Olsen
  54 Treble’s Johnny B Goode Norma Gibney Norma Gibney
  286 LPV Hot Shot Luan-i Jackson Luan-i & Jeff Jackson
  105 AMHF Mister Gates Lauren Fischer Lauren Fischer
  130 Chintimini Bravo Charlie Melissa Walker Melissa & Garn Walker
  139 Rendition Sterling Image Pamela Engblom Pamela Engblom
  188 HKM Bold Contender Melissa Baker Harold & Karen Baker
  627 Monnington Soul Mallory Castleberry Tricia Waclena
  364 Rum Brook Cuidado Laurel Robinson Melissa Montgomery
337  GN WESTERN PLEASURE 3 YR. OLD MARE
1 1023 Fire Run Natalia Daryl Hopson Kurt & Teri Rumens/Fire Run Farm
2 6 Canabar Graceland Darlene Brouwer Vern Baron/Ann de St Remy
3 313 Grand Cru Smoke And Mirrors Amy Bessey Jeffrey Bessey
4 971 Stonecroft Liza Cheri Barber Mountain Ridge Farm
5 1034 Honorific Doug Sande Chris & Janet Morris
6 309 Dragonsmeade Leilana Jeffrey Bessey Selvin, Gina & Emily Torrez
7 490 Roy-Els Valentina Jaime L Munoz Elberta Honstein-Roy-El Farm
8 542 CBMF Mirror Image Meredith Rosier Philip & Jane Baldwin
9 987 Dolce Gabbana Rachael Heliker Frank & Ann Miller
10 902 Ultras Special Lace Caryn Earehart Stephen D Smith
  740 Lulu Dawson Belle Bradford Kris Skaug
338  GN HUNTER PLEASURE JR. EX. 14
1 537 Cabot Custom Order Cailey White Cailey White
2 530 Jane’s Addiction Amanda Lashua Amanda Lashua
3 519 CBMF Danger Zone Kelsey Thomas Kelsey Thomas
4 997 SSLLC On Demand Ryne Swope John & Helen Swope
5 387 PWF Good Will Hunting Emma Thomson Pam Thomson
6 759 WSG Mystic Impression Kendra Peeples Kendra Peeples
7 569 Sacred Path’s Ice-T Summer Scoutford Kim Fullerton
8 499 Carlyle Upper Caisse Christen Beard Christen Beard
9 1 Festival Atomic Energy Savannah Sturm Savannah Sturm
10 398 UVM Glimmer Jessica March Thomas & Elizabeth Molin
339  GN WESTERN PLEASURE AMATEUR MARE
1 102 AMHF Missiplicity Monty Kugeler Monty Kugeler
2 410 Aerie Meadow Contessa Jenna Jarboe William Dodds
3 1021 RLH Electra Ling Fu Wylie Dragonsmeade
4 550 Bears Covergirl Rocky Schliefer Rocky & Diana Schliefer
5 847 ECP Pretty Woman Erika Ramsey Erika Ramsey
6 567 Windward’s Mariana Lauren Dupont Lauren Dupont
340  GN HUNTER PLEASURE JR. EX. 15
1 812 BMF Xerxes David Knupp David & Corey Knupp
2 163 Sight Unseen Kate Merrill Martha Merrill
3 805 Walnut Ridge’s Solid Gold Anna Kufs Anna Kufs
4 999 KJM Moulin Rouge Brianna Berg Brianna Berg
5 895 Orrwoods Special Edition Kaitlin Emmerson Kaitlin Emmerson
6 504 Flintlocks Grandee Cheyenne Rumens Cheyenne Rumens
7 57 Equinox Romeo Kerry Wolfe Kerry & John Wolfe
8 181 Ultras My Guy Sascha Mills Sascha Mills
9 756 Brash & Sassy Rachel Bauer Rachel Bauer
10 659 Graywood’s Kera Madye Bell Madye Bell
  779 TamRac’s Quantum Command Marisa Baker Marisa Baker
341  GN WESTERN PLEASURE 3 YR. OLD STALLION & GELDING
1 138 Pardon My Prince Jenna Rankin Pamela Engblom
2 380 Meadowcreek Im A Renegade Kelley Rankin Susan Poe
3 126 BPM Gold Dust Garn Walker Al & Kristen Breyer
4 520 Be My Hunk O’Spunk Valarie Siemer Anton & Barbara Nesse
5 189 Playmor’s Imperial Star Leslie Barnard Leslie Barnard
6 880 Victory The Cat’s Meow Cliff Swanson Clifford R. Swanson
7 748 Manchester Unlimited Melinda Hyde Melinda Hyde
342  GN HUNTER PLEASURE LADIES GELDING
1 796 Graycliff Jack Star Mary Carlton Misty Pleiness
2 602 Grand Cru Valentino Melissa Lambrecht Susan & Chelsey Abate
3 853 Heyday Royal Spirit Jennifer Hazen Polly & Nina Quinn/Nancy Eidam
4 563 Wish List Amanda Dupont Trotwood Stables
5 1042 JAX Black Jack Manya LoCascio Shirley Keller
6 622 LR Ami Windy Wyo Mallory Mignot Anne Mears
7 504 Flintlocks Grandee Kasey Monty Cheyenne Rumens
8 531 Arboria Ben Hur Judy Nason Katie Hodges
9 565 CJS Final Destination Lynzi Green Lynzi Green
10 908 GMH Gladiator Yolanda Hayes Barnes Leah Thomas
  743 R Royale Galaxy Quest Erin Silver Barbara & Michael Weinkauf
  614 CPM FiveO’Clock Somewhere Stephanie Marcelonis Cheryl Marcelonis
  557 Willowick Double Vision Kristen Cole Paul D. & Nancy Jo Smith
  593 Harlington’s D’Artagnon Nathalie Langstaedtler Linda Staples
  12 Ultras Top Of The Morning Kathy Shorten Gail Bratz/Stove Prairie Ranch
  127 Stonecroft Confidential Sarah Hall Michelle Quinlisk
  195 Pinecreek’s Playboy Becky Basch Jessica Marino
  280 By Invitation Only Mary Shappee Tony & Nancy Stoll
  411 AerieMeadow CoolHand Luke Eileen O’Bradovich William Dodds
343  GN WESTERN PLEASURE AMATEUR GELDING
1 929 Troika’s Black Russian Ling Fu Wylie Dragonsmeade
2 157 Mtn Laurel Election Day C.A. Tony Lee III C.A. Tony Lee III
3 961 Winterset Rhyme Thyme Kris Ann Jardin John Vieira Jr.
4 994 EV Santa Fe Special Karen Cooley Karen Cooley
5 79 Flintwood Cracker Jack Laine Vincent Randy & Laine Vincent
6 1053 Movado Danica Brisco Paul & Danica Brisco
7 140 Suntime Doc Holliday Pamela Engblom Pamela Engblom
8 1030 Ultras Special Tribute Christopher Bauer Christopher Bauer
9 615 Dr Bombay Kate Foy Michael & Sara Foy
10 409 Tropic Anne’s Legacy BrookeLynn Shingledecker BrookeLynn Shingledecker
  443 Ancan Raindance Amie Van Dorn Amie Van Dorn
  745 Paddyngton’s Prime Time Kelsey Loven Janie Denning
  746 WSG Mystic Expression Nicki Smith Nicki Smith
  210 RRG Ignite Valerie Francis Valerie Francis
  323 Foolish Games Mallory Spoor-Baker Mallory Spoor-Baker
  326 Manhatten Transfer Diana Kline Diana Kline & John Sendrowski
  1062 Alakazam Susan Ellis Susan Ellis
344  GN HUNTER PLEASURE JR. EX. 17
1 616 MEM Scan-Dal-Less Lauren Foy Michael & Sara Foy
2 128 Talk Of The Town LPS Lauren Gorfinkle Lauren Gorfinkle
3 72 StarTrend Mystic Visions Chelsea Olson Stan Olson
4 1081 Tre X’s & O’s Lauren Drum Thomas & Teresa Sigmond/Lauren Drum
5 604 Under Fire Morgan Zielinski Bianca Abella
6 529 Meadowair Jamboree Tess Kiritsy Andrea Chickering Sawyer
7 1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
8 404 Apostrophe Skylar Robinson Kenneth & Khaleah Robinson
9 315 Mystiks Highlight Image Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
10 251 Point of Order Morgan Hertz Karen Hertz
345  GN HUNTER PLEASURE JR. EX. 16
1 927 MEM Once Again Ali Denzel Ali Denzel
2 602 Grand Cru Valentino Chelsey Abate Susan & Chelsey Abate
3 898 Narragansett Bay Travis Wilson Travis Wilson
4 216 JNP Simply Delorean Courtney Segulin Jennifer & Nicole Panek
5 990 Bell South Alana Little Lon & Virginia Frieden
6 1000 HVK Proud Nobility Stevie Watson Stevie Watson/Sue Lowrey
7 820 Wind Blu Roadmaster Jessie Sammut Katie Mair
8 566 Riverchase Starbound Molly O’Guinn Denice Fulmer
9 307 BMF X-Cellonte Kimberly Forster Patricia Forster
10 617 Highover Narcotic Katelyn Tobin Valerie Tobin
  56 Hasty’s Honor Lauren Maggioli Katelyn Jenkins
  194 Victory’s Valedictorian Danielle Nelson Danielle Nelson
  382 Cobridge Laredo Taylor Widawski Taylor & Susan Widawski
  362 Ultras Play It Again Kelsey Robinson Laurel Robinson
  463 KH Chapter One Hannah Locke Hannah Locke
  392 MEM Evening Affair Julia Strier Loek & Robert Neimeth
  531 Arboria Ben Hur Katie Hodges Katie Hodges
  850 Heartmeadow By Request Francesca Fields Francesca Fields
346  GN WESTERN PLEASURE 4 YR. STALLION & GELDING
1 526 Pondview Park Avenue Judy Nason Melanie Small
2 1084 Tracemark Top Shelf Josh Noble Shane Darnell LLC
3 1096 Battlefield Doug Sande Chris & Janet Morris
4 353 CFF Strictly Byzness Cathy Grimes Susan Carlino
5 1011 Cobridge El Dorado Michelle Osburn Irene Ferguson
6 1022 Fire Run High Noon Daryl Hopson Kurt & Teri Rumens/Fire Run Farm
7 346 Strike Zone Elizabeth Murphy Kathleen Vaughan/Char Mar LLC
8 5 Canabar Jolly Rodger Darlene Brouwer Vern Baron/Ann de St Remy
9 584 Sunny Acres The Wizard Nancy Vidler Nancy Vidler
10 887 CBMF War Games Unknown Erin Beebe
  1002 Triagn Midwatch Rick Gervasio Ann Smith-Triagn Farm Morgans
  193 Josey Wales Krystle Pennington Krystle Pennington
  496 Playboys Desperado Abby Adkins Kay Foley
  497 Ultra E Z Does It Kathryn Schwartz Kay Foley
  1077 MCG Cosmic Cowboy Unknown Gerald & Kathe McGinnis
347  AMHA SADDLE SEAT GOLD MEDAL PRELIMINARY
  52 Primera Danger-Field Ellen Atkinson Christine & Lawrence Cassenti
  88 Total Request Tayler Walters Debra Hurst Walters
  164 AMF Exodus Maggie Cramer Martha Merrill
  204 Ultras Proclaimation Nena Marlin Nena Marlin
  214 Flash Dawson Anya Pierson Anya Pierson
  226 Boxford Beloved Emily Evans Jordan Cusumano
  228 Bad Company Hanna Johnson Arcola Farm
  287 MLF Merlin Julia Strier Mary Neidlinger
  317 QVM American Icon Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  361 Arboria Invictus Kelsey Robinson Laurel Robinson
  587 Minion Valentino Lauren Bruss Brian Stewart
  660 Formal Protest Chloe Hooper Chloe Hooper
  703 FCF Coeur De Lion Heather Mallette Heather Mallette
  724 Stoneledge Chancellor Lila Tatar Robert Petersen
  810 Adventure’s Priority Alyssa Mediate Kathleen Mediate
  815 Upper Echelon Annie Thurber Annie Thurber
  940 BJL Ransom Rachel Menard Rachel Menard
  1005 King Lehr’s Friar Tuck Lyssa Bomgaars Showcase Stable
  1069 MEM Star Search Jennifer Arkens Michelle Arkens
348  GN PLEASURE DRIVING 4 YR. OLD GELDING
1 429 CBMF Restless Harry Sebring Copper Beech LLC
2 844 Miyake David Rand Moniqua & Pauline Dube
3 331 Indian Creek Warbird Shanna Gish Indian Creek Morgan Farm
4 389 MCS Bandini Scott Neidlinger Loek & Robert Neimeth
5 272 RLH Night Strike Stan Bodnar Mountain Hawk Farm Ltd.
6 675 Alltitude Robert Hughes Daniel L. & Janet K. Unrein
7 103 Dragonsmeade Courante Bob Kellert Monty Kugeler
8 727 Dragonsmeade Big Night Mike Carpenter Dragonsmeade
9 265 Latours Magic Virtuoso Whitney Bodnar Brenda Matusik
349  GN CLASSIC PLEASURE SADDLE JR. EX. 16 & 17
1 806 Pondview E-Z Spirit Amy Podesva James Podesva
2 270 Merriehill Times Square Arria Sicard Arria Sicard
3 205 Sensational Touch Natasha Daigle Natasha Daigle
4 808 Change of Heart Alyssa Mediate Marie Frank
5 288 Sioux’s Boogie Knight Julia Strier Mary Neidlinger
6 277 Wendigo Lord Baden Powell Sarah Shapiro Jessica Mullholand
7 906 Ah La Lucie Yolanda Hayes Barnes Leah Thomas
8 736 That’s My Man Chelsee Haber Roxanne Tubolino
9 852 Liberation Madison Square Brieanna Teti Brieanna Teti
10 1079 Wintop’s Prince Charles Brittany Young Pamela Wirth
  761 Out on the Town Christopher Bernard Maria & Richard Bernard
  318 Heyday Black Adept Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  372 Cingate Mystere Vanessa Ybarra Patricia Ybarra
  306 Sunshade Mister Kahler Kimberly Forster Patricia Forster
  246 Mandate Allison Harding David Harding
350  GN CLASSIC PLEASURE DRIVING LADIES GELDING
1 299 Stonecroft Neoclassic Donna Zimmerman Donna Zimmerman
2 573 Dragonsmeade Bravura Jeanne Fuelling Jeanne Fuelling
3 653 HFF Thrillseeker Lori Sargeant Lori Sargeant
4 402 Salvador Judy Candage Equus Novus LLC
5 393 Trebles Legal Tender Loek Neimeth Loek & Robert Neimeth
6 535 Liberation Yankee Spirit Elizabeth Webb Joanne Kieger
7 508 Pocket Full Of Gold Beverley Olson Beverley Olson
8 755 Cingate Nick of Time Julie Opipari Julie Opipari
351  WC WALK-TROT ENGLISH PLEASURE 11 & UNDER
1 836 Cherrydale Acapella Hannah Kelley Daniel & Leslie Kelley/Victory Ln
2 484 Almost Famous Ariella Silber Kourt Jester Morgans
3 94 Plum Haven Minuet Lauren Wade Michael & Dawn Wade
4 605 Pacific Rim Take Aim Chloe Deeb Chloe Deeb
5 421 True Gold Alexandra Varveris Ariana Varveris
6 3 Willowick Mafia Princess Shaunicy Sturm Savannah Sturm
7 704 Westenfeld Band Leader Hannah Carr Susan Kamiler
8 754 JDS Absolut Flaire Amber Pauly Carol Pilkiewicz/Melinda Hyde
9 416 HVK Standing Ovation Katiepaige Richards Katiepaige Richards
352  GN PARK SADDLE 4 YR. OLD MARE & GELDING
1 376 Street Smart Luman Wadhams Ann Maile & Pamela McLellan
2 696 Cedar Creek Danseur Alissa Leonard Edward & Jane Leonard
3 978 Temptation’s First Star Courtney Zimmerman Linda Sheridan
4 670 Crying Out Loud Debi Jeppesen Richard J & Lisa G Howa
5 909 PPR Belly Dancer Kristen Tramposh Peeper Ranch
6 728 Dragonsmeade Balenciaga Mike Carpenter Dragonsmeade
7 953 WS Sporting Gift Dianna Rannells Liz Connor
8 366 WNDC Chairman Of The Board Victoria Peskar Windcrest Farms
353  GN PLEASURE DRIVING 4 YR. OLD MARE
1 690 CBMF Bond Girl Jaisen von Ballmoos Copper Beech LLC
2 934 Spirit Of The Heart Bonnie Sogoloff Joanne Kieger
3 174 Keepsake’s Miss Scarlet Brian Hadley Lynette Husman
4 365 CBMF Crime Of Passion Mike Grimes Windcrest Farms
354  GN CLASSIC PLEASURE SADDLE JR. HORSE FINALS
1 829 Dantree Answer The Call Casey McDonald Firewind Morgans
2 673 RCV All the Rage Joel Chauran Helen & John William Crawford
3 770 Lucky-U Tara Good Steven T. Handy
4 168 Rum Brook Immortal Waltz Molly O’Brien Molly O’Brien
5 260 Circle Z Sharper Spirit Beth Fancsali Mary Lou Zacheis-Circle Z Farm
6 134 JW Patty LaBelle Tommy Brisco Judy Whitney Harris
7 588 Paris By Night Erin C Hudy Erin C Hudy
8 39 VVM Elektra Leesa Galatz Vegas Valley Morgans
9 594 FRF Swept Away Nathalie Langstaedtler Bernd & Nathalie Langstaedtler
10 1046 Romance of Monarch Hannah Hunsinger Frank & Ann Miller
  191 Epona’s Intoxicato Krystle Pennington Krystle Pennington
355  GN PLEASURE DRIVING 4 YR. OLD STALLION
1 236 Lucky As Me Stacy Hennessy Gerry Rushton
356  GN PARK SADDLE YOUTH FINALS
1 831 KD Hot To Trot Sarah Adams Stonewall Farm
357  GN CLASSIC PLEASURE DRIVING LADIES MARE
1 729 Rare Obsession Shirley Haas Shirley Haas
2 357 GLB Amazing Grace Susan Carlino Lorraine Bumb
3 1061 EBM Diamond Lady Maretta Kennedy Susan Ellis
358  GN VERSATILE MORGAN FINALS
1 623 Be My Magic Moment Barbara Nesse Anton & Barbara Nesse
2 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
3 524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
359  GN CARRIAGE DRIVING GAMBLER’S CHOICE SINGLE
1 465 RKT Nordic Black Hawk Albert Zinz Albert Zinz
2 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson
3 25 Sutton Dark Twist Liz Goldmann Lou & Liz Goldmann
4 85 Wind Blu What Was I Thinkin Roger Barricklow Roger Barricklow
5 661 Dbl F Commanding Officer Felecia Schlemmer Felecia & Frank Schlemmer
6 220 UVM Gesture Lisa Richards Lisa Richards
361  GN WESTERN SEAT EQUITATION 16 & 17
1 992 Futurity’s Such A Twist Lauren Little Lon & Virginia Frieden
2 245 E B Brass Ring Olivia Alexandra Lahr David Harding
3 885 Knolltop’s Heir She Is Frannie Iyer Michael & Lori Hull
4 1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
5 459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
6 905 HDD Wild Thing Maria Roberts Maria Roberts
7 194 Victory’s Valedictorian Danielle Nelson Danielle Nelson
8 381 Northwest Advocate Taylor Widawski Julie Nygaard
9 316 Irish Expression Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
10 196 Chisholm Leah Soubel Julie Soubel
362  GN WALK-TROT HUNTER SEAT EQUITATION 8 & UNDER
1 507 Properly Linel Mullendore Linel Mullendore
2 640 Nothin But Class Lilly Hansing Lilly Hansing
3 579 Hollybrook Dandy Olivia Hartell Patricia Hartell
4 197 Batton’s Maestro BreeAnn Tripp Melissa Torok
5 989 Rum Brook Immortal Dimond Loren Irwin Maranda & James Irwin
363  GN WESTERN SEAT EQUITATION 14 & 15
1 886 Cedarfarm Sir Galahad Meghan Hanrahan Meghan Hanrahan
2 443 Ancan Raindance Ryne Swope Amie Van Dorn
3 183 QVM Collector’s Edition Sascha Mills Sascha Mills
4 998 Hylee Blood Sweat & Tears Brianna Berg Brianna Berg
5 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
6 248 Evil Knievil Madison Wurster Madison Wurster
7 1 Festival Atomic Energy Savannah Sturm Savannah Sturm
8 816 Futurity Cheerful Mark Christopher Knupp Christopher & Catherine Knupp
9 1001 Jean Louise Finch Abby McCalmont Kristin Safanie
10 618 Sunny Acres Kaleidoscope Sarah Harb Cindy Harb
364  GN WALK-TROT HUNTER SEAT EQUITATION 9
1 1073 Nemours Courageous Summer Durocher Caren Earehart
2 805 Walnut Ridge’s Solid Gold Lindsey Johnson Anna Kufs
3 199 Poplar Eldorado Avery Nowosielski Avery Nowosielski
365  GN WESTERN SEAT EQUITATION 12 & 13
1 176 Radiance In the Knight Mary Kris Revard Mary Kris Revard
2 140 Suntime Doc Holliday Iris Rankin Pamela Engblom
3 801 Partridge Hill Prophet Ellery Walker Lori Zettell/Mark Walker
4 688 Park Place Dominion Inga Johnson Arcola Farm-The Johnson Family
5 884 Morgan Hill Montego Bay Mariah Jane Knight Mariah Jane Knight
6 495 Prairie-Run-Royal-Thunder Fiona Foster Kay Foley
7 887 CBMF War Games Erin Beebe Erin Beebe
366  GN WALK-TROT HUNTER SEAT EQUITATION 10
1 414 Pomp&Circumstance Jenessa R. Preston Jenessa R. Preston
2 601 HyLee’s The Devil I M Montanna Lambrecht Taylor Borruso
3 178 SpringMill Primary Colors Riley Rowe Kenneth & Robbie Rowe
4 323 Foolish Games Roxanne Baker Mallory Spoor-Baker
5 177 Elk Creek Elegance Cori Tipton Kenneth & Robbie Rowe
6 285 Wild Jam Master Surprise Shanti Rood Tempi & Shanti Rood
7 284 Lasting View Royal Design Rachel Darrow Kristi Darrow
367  GN WESTERN SEAT EQUITATION 11 & UNDER
1 791 Hylee’s Fanflaire Sara Heidenreich M. J. Sklenicka
2 1032 Neariver Savannah Miss David Silver Bill & Marilyn Nicks
3 506 Intrepid Rock Festival Melissa Monty Kasey and Aaron Monty
4 1038 LV Kinkade Skye Davies K-Lyn Stable
368  GN WALK-TROT HUNTER SEAT EQUITATION 11
1 29 Roadshow Annie Oakley Sarah Beatrice Pruetz 10 Star Ranch
2 705 Equinox Adagio Molly Kern Jacqulyn Chandler
3 985 Kern’s Endeavor Ashley Wingate Kelly Kraegel Varner
4 283 Cingate Jack Flash Lauren Osborne Catherine Sconzo-Blackburn
5 316 Irish Expression Sarah Lane Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
6 281 Gulfwind Wild Finale Cortney Townsend Cortney Townsend
369  GN CARRIAGE DRIVING DOUBLE JEOPARDY SINGLE
1 656 The Chairman of the Board Karen Holford Bob & Judi McCoy
2 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson
3 661 Dbl F Commanding Officer Felecia Schlemmer Felecia & Frank Schlemmer
4 25 Sutton Dark Twist Liz Goldmann Lou & Liz Goldmann
5 220 UVM Gesture Lisa Richards Lisa Richards
6 85 Wind Blu What Was I Thinkin Roger Barricklow Roger Barricklow
7 29 Roadshow Annie Oakley Sarah Beatrice Pruetz 10 Star Ranch
8 465 RKT Nordic Black Hawk Albert Zinz Albert Zinz
  623 Be My Magic Moment Barbara Nesse Anton & Barbara Nesse
371  WC WALK-TROT HUNTER SEAT EQUITATION 11 & UNDER
1 29 Roadshow Annie Oakley Sarah Beatrice Pruetz 10 Star Ranch
2 705 Equinox Adagio Molly Kern Jacqulyn Chandler
3 1073 Nemours Courageous Summer Durocher Caren Earehart
4 507 Properly Linel Mullendore Linel Mullendore
5 283 Cingate Jack Flash Lauren Osborne Catherine Sconzo-Blackburn
6 985 Kern’s Endeavor Ashley Wingate Kelly Kraegel Varner
7 414 Pomp&Circumstance Jenessa R. Preston Jenessa R. Preston
8 640 Nothin But Class Lilly Hansing Lilly Hansing
9 601 HyLee’s The Devil I M Montanna Lambrecht Taylor Borruso
10 316 Irish Expression Sarah Lane Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  323 Foolish Games Roxanne Baker Mallory Spoor-Baker
  284 Lasting View Royal Design Rachel Darrow Kristi Darrow
  285 Wild Jam Master Surprise Shanti Rood Tempi & Shanti Rood
  177 Elk Creek Elegance Cori Tipton Kenneth & Robbie Rowe
  178 SpringMill Primary Colors Riley Rowe Kenneth & Robbie Rowe
  197 Batton’s Maestro BreeAnn Tripp Melissa Torok
  199 Poplar Eldorado Avery Nowosielski Avery Nowosielski
  281 Gulfwind Wild Finale Cortney Townsend Cortney Townsend
  579 Hollybrook Dandy Olivia Hartell Patricia Hartell
  805 Walnut Ridge’s Solid Gold Lindsey Johnson Anna Kufs
372  WC HUNTER SEAT ON THE FLAT JUNIOR EQUITATION
1 801 Partridge Hill Prophet Ellery Walker Lori Zettell/Mark Walker
2 787 Twin Peak Heritage Gabrielle Graves Lynda Graves
3 1076 Kane Creek Oregon Reign Sydney Withers Bruce Withers
4 757 LLL Mihael Jackie Manson Tammy & Jacqueline Manson
5 958 Manchester In Demand Michelle Quinlisk Michelle Quinlisk
6 988 Futurity’s Roman Torch Mallory Stacy Doug & Tadgy Stacy
7 187 Lone Star Bill Sophie Nonweiler Sophie Nonweiler
8 1058 Leaders Legacy Marissa Emery Joyce Modica
9 814 King-Lehr’s Bob A Loo Natalie Golota J Thomas Management
10 996 DVF Kingsway Austin Oplotnik Jim & Kim Oplotnik
  1043 Aquila’s Light Brigade Hayley Broich Todd Broich
  401 Broadway Rhythm In Brass Kayla Candage Kayla Candage
  495 Prairie-Run-Royal-Thunder Fiona Foster Kay Foley
  581 HyLee Shame On You Taylor Ray Countryman Nancy Vidler
  597 Merriewold Diplomat Nicolette Geddeis Nicolette Geddeis
  186 NKS Gentle Persuasion Rachel Emmons Rachel Emmons
  804 Merriehill Isa Boo Kate Vail Megan P & Katherine Vail
373  WC HUNTER SEAT ON THE FLAT SENIOR EQUITATION
1 604 Under Fire Morgan Zielinski Bianca Abella
2 997 SSLLC On Demand Ryne Swope John & Helen Swope
3 170 Pondview Pure Elegance Alexandria Warner Alexandria Warner
4 1000 HVK Proud Nobility Stevie Watson Stevie Watson/Sue Lowrey
5 1028 FRF Backtalk Marissa Klimkiewicz Marissa Klimkiewicz
6 915 Auhl Turned Out Ali Denzel Peeper Ranch
7 990 Bell South Alana Little Lon & Virginia Frieden
8 463 KH Chapter One Hannah Locke Hannah Locke
9 182 Ha-Ho Windstar Sascha Mills Sascha Mills
10 805 Walnut Ridge’s Solid Gold Anna Kufs Anna Kufs
  812 BMF Xerxes David Knupp David & Corey Knupp
  895 Orrwoods Special Edition Kaitlin Emmerson Kaitlin Emmerson
  72 StarTrend Mystic Visions Chelsea Olson Stan Olson
  128 Talk Of The Town LPS Lauren Gorfinkle Lauren Gorfinkle
  1081 Tre X’s & O’s Lauren Drum Thomas & Teresa Sigmond/Lauren Drum
  985 Kern’s Endeavor Brianna Berg Kelly Kraegel Varner
  216 JNP Simply Delorean Courtney Segulin Jennifer & Nicole Panek
  251 Point of Order Morgan Hertz Karen Hertz
  306 Sunshade Mister Kahler Kimberly Forster Patricia Forster
  315 Mystiks Highlight Image Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  368 Coulee Bend Kahlua Emily T. Gill Emily T. Gill
  382 Cobridge Laredo Taylor Widawski Taylor & Susan Widawski
  404 Apostrophe Skylar Robinson Kenneth & Khaleah Robinson
  459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
  519 CBMF Danger Zone Kelsey Thomas Kelsey Thomas
  562 D Bar J Habakkuk Elizabeth Fawcett Hose-Fawcett Family
  603 Delawares Shadow Dancer Chelsey Abate Susan & Chelsey Abate
  617 Highover Narcotic Katelyn Tobin Valerie Tobin
  618 Sunny Acres Kaleidoscope Sarah Harb Cindy Harb
  759 WSG Mystic Impression Kendra Peeples Kendra Peeples
  779 TamRac’s Quantum Command Marisa Baker Marisa Baker
  792 Hylee’s Curious George Katie Hill Dawn McMillon
  800 Hampshire Sergeant Tibbs Emma Thomson Emma Thomson
374  GN CARRIAGE DRIVING TIMED CONES SINGLE
1 25 Sutton Dark Twist Liz Goldmann Lou & Liz Goldmann
2 623 Be My Magic Moment Barbara Nesse Anton & Barbara Nesse
3 656 The Chairman of the Board Karen Holford Bob & Judi McCoy
4 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson
5 661 Dbl F Commanding Officer Felecia Schlemmer Felecia & Frank Schlemmer
6 465 RKT Nordic Black Hawk Albert Zinz Albert Zinz
7 85 Wind Blu What Was I Thinkin Erin Luke Roger Barricklow
8 220 UVM Gesture Lisa Richards Lisa Richards
376  WC ENGLISH TRAIL
1 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
2 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
3 518 CBMF Trading Up Valarie Siemer Lora Dunlap
4 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
5 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour
377  WC WESTERN TRAIL
1 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
2 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
3 192 Blue Flag Whimsy Krystle Pennington Krystle Pennington
4 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
378  UPHA MORGAN JUNIOR CHALLENGE CUP FINALS PHASE I
  27 Abracabam Mattie Frances Willard 10 Star Ranch
  73 Cabot Carte Blanche Audrey Lowry Fay Lowry
  83 Wind Blu Locomotion Aleia Brown Elizabeth Thomas
  115 VVM Litigator Savanna Miller Robert & Vita Banks
  226 Boxford Beloved Emily Evans Jordan Cusumano
  585 Lookaway’s Howitzer Madalyn Boyert James B & Linda M Stewart
  608 WSG Wham-O Alexandra Frangiosa Alexandra Frangiosa
  627 Monnington Soul Isabella Bertolani Tricia Waclena
  663 Mantic Top Gun Courteney Kabel Steve & Kathleen Kabel
  662 FCF Protégé Cassie Bell Cassie Bell
  701 Minion Absolut Alexa Bik Alexa Bik
  724 Stoneledge Chancellor Lila Tatar Robert Petersen
  793 Sarde’s Sinful Cameron Kay Laura Kay
  893 Equinox Wild Card Haley Evans Susan & Jeffrey Evans
  1005 King Lehr’s Friar Tuck Hannah McBain Showcase Stable
  1056 Festival Troubador Angelica Berning Ariana Corrigan
  1057 Futurity Chicago White Sox Claire Brownie Kate & David Brownie
  1059 Stonecroft Make A Wish Amelia Coomber Skip & Maureen Coomber
379  UPHA MORGAN SENIOR CHALLENGE CUP FINALS PHASE I
  22 Futurity Obsession Krystal Blundell Nancy Eidam/Crown Morgans
  52 Primera Danger-Field Ellen Atkinson Christine & Lawrence Cassenti
  164 AMF Exodus Maggie Cramer Martha Merrill
  204 Ultras Proclaimation Nena Marlin Nena Marlin
  212 Baccarat’s Toucha Glitter Taylor Long Wichita Riding Academy
  214 Flash Dawson Anya Pierson Anya Pierson
  228 Bad Company Hanna Johnson Arcola Farm
  287 MLF Merlin Julia Strier Mary Neidlinger
  361 Arboria Invictus Kelsey Robinson Laurel Robinson
  587 Minion Valentino Lauren Bruss Brian Stewart
  660 Formal Protest Chloe Hooper Chloe Hooper
  703 FCF Coeur De Lion Heather Mallette Heather Mallette
  815 Upper Echelon Annie Thurber Annie Thurber
  940 BJL Ransom Rachel Menard Rachel Menard
  1007 Whitmorr Law and Order Lyssa Bomgaars Roseann, Russel & Hannah McBain
  1055 Man In Command Tayler Walters Debra Hurst Walters
  1069 MEM Star Search Jennifer Arkens Michelle Arkens
380  GN WALK-TROT SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION 10 – 11
1 333 Med-E-Oka French Morocco Megan Buckley Indian Creek Morgan Farm
2 823 Marathons Electrafire Clara Maxam Katie Mair
3 116 Festival Gypsy Kayce Reiner George & Joan Arnold
4 643 HMS Barry Bam Avery Niemann Avery & Ashton Niemann
5 217 Slam Dunk Tayler Nichols Tayler Nichols
6 641 Queens American Idol Kylee Keller Kylee Keller
7 925 Amabayus Peyton Bartley John & Claudette McCoy
8 224 Ryan’s Got The Beat Madison Sanderson Brian & Thea Sanderson
381  UPHA MORGAN SENIOR CHALLENGE CUP FINALS PHASE II
1 940 BJL Ransom Rachel Menard Rachel Menard
2 815 Upper Echelon Annie Thurber Annie Thurber
3 1055 Man In Command Tayler Walters Debra Hurst Walters
3 52 Primera Danger-Field Ellen Atkinson Christine & Lawrence Cassenti
3 164 AMF Exodus Maggie Cramer Martha Merrill
3 214 Flash Dawson Anya Pierson Anya Pierson
3 228 Bad Company Hanna Johnson Arcola Farm
3 287 MLF Merlin Julia Strier Mary Neidlinger
3 361 Arboria Invictus Kelsey Robinson Laurel Robinson
3 703 FCF Coeur De Lion Heather Mallette Heather Mallette
  204 Ultras Proclaimation Nena Marlin Nena Marlin
  1069 MEM Star Search Jennifer Arkens Michelle Arkens
382  GN WALK-TROT SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION 9 & UNDER
1 417 Tara’s War Dance Natalia Fernandez Leyla Aponte
2 788 French Episode Alena Graves Ann Maile/Karen Strickland
3 455 Coventry Isabella Haley Brooks Cheryl & Haley Brooks
4 555 Totally In Command Bonnie Tom Companion Animal Hospital
5 1071 I Wham What I Wham Georgina Sanche Laura Malyk
383  UPHA MORGAN JUNIOR CHALLENGE CUP FINALS PHASE II
1 1056 Festival Troubador Angelica Berning Ariana Corrigan
2 663 Mantic Top Gun Courteney Kabel Steve & Kathleen Kabel
3 662 FCF Protégé Cassie Bell Cassie Bell
3 724 Stoneledge Chancellor Lila Tatar Robert Petersen
3 793 Sarde’s Sinful Cameron Kay Laura Kay
3 1005 King Lehr’s Friar Tuck Hannah McBain Showcase Stable
3 1057 Futurity Chicago White Sox Claire Brownie Kate & David Brownie
3 1059 Stonecroft Make A Wish Amelia Coomber Skip & Maureen Coomber
3 73 Cabot Carte Blanche Audrey Lowry Fay Lowry
3 608 WSG Wham-O Alexandra Frangiosa Alexandra Frangiosa
  83 Wind Blu Locomotion Aleia Brown Elizabeth Thomas
  226 Boxford Beloved Emily Evans Jordan Cusumano
384  WC WALK-TROT SADDLE SEAT EQUITATION 11 & UNDER
1 704 Westenfeld Band Leader Hannah Carr Susan Kamiler
2 973 HVK Bold Monarch Kitty Dorwart Mountain Ridge Farm
3 3 Willowick Mafia Princess Shaunicy Sturm Terri Sturm
4 606 Hollybrook Van Gogh Chloe Deeb Rosalie Leary
5 421 True Gold Alexandra Varveris Ariana Varveris
6 754 JDS Absolut Flaire Amber Pauly Carol Pilkiewicz/Melinda Hyde
  416 HVK Standing Ovation Katiepaige Richards Katiepaige Richards
385  WC WESTERN SEAT JUNIOR EQUITATION
1 688 Park Place Dominion Inga Johnson Arcola Farm-The Johnson Family
2 140 Suntime Doc Holliday Iris Rankin Pamela Engblom
3 176 Radiance In the Knight Mary Kris Revard Mary Kris Revard
4 791 Hylee’s Fanflaire Sara Heidenreich M. J. Sklenicka
5 1032 Neariver Savannah Miss David Silver Bill & Marilyn Nicks
6 884 Morgan Hill Montego Bay Mariah Jane Knight Mariah Jane Knight
386  WC WESTERN SEAT SENIOR EQUITATION
1 183 QVM Collector’s Edition Sascha Mills Sascha Mills
2 992 Futurity’s Such A Twist Lauren Little Lon & Virginia Frieden
3 443 Ancan Raindance Ryne Swope Amie Van Dorn
4 886 Cedarfarm Sir Galahad Meghan Hanrahan Meghan Hanrahan
5 998 Hylee Blood Sweat & Tears Brianna Berg Brianna Berg
6 885 Knolltop’s Heir She Is Frannie Iyer Michael & Lori Hull
7 245 E B Brass Ring Olivia Alexandra Lahr David Harding
8 459 Brooklynn Bay Discovery Ariel Bowden Gail Bowden
9 905 HDD Wild Thing Maria Roberts Maria Roberts
10 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
  816 Futurity Cheerful Mark Christopher Knupp Christopher & Catherine Knupp
  248 Evil Knievil Madison Wurster Madison Wurster
  316 Irish Expression Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  381 Northwest Advocate Taylor Widawski Julie Nygaard
  1001 Jean Louise Finch Abby McCalmont Kristin Safanie
  1041 Festival Honey N Spice Sydney Salerno Linda Salerno
387  WC SADDLE SEAT SENIOR EQUITATION
1 815 Upper Echelon Annie Thurber Annie Thurber
2 940 BJL Ransom Rachel Menard Rachel Menard
3 164 AMF Exodus Maggie Cramer Martha Merrill
4 88 Total Request Tayler Walters Debra Hurst Walters
5 214 Flash Dawson Anya Pierson Anya Pierson
6 1005 King Lehr’s Friar Tuck Lyssa Bomgaars Showcase Stable
7 361 Arboria Invictus Kelsey Robinson Laurel Robinson
8 703 FCF Coeur De Lion Heather Mallette Heather Mallette
9 52 Primera Danger-Field Ellen Atkinson Christine & Lawrence Cassenti
10 228 Bad Company Hanna Johnson Arcola Farm
  587 Minion Valentino Lauren Bruss Brian Stewart
  660 Formal Protest Chloe Hooper Chloe Hooper
  204 Ultras Proclaimation Nena Marlin nena marlin
  212 Baccarat’s Toucha Glitter Taylor Long Wichita Riding Academy
  810 Adventure’s Priority Alyssa Mediate Kathleen Mediate
  1069 MEM Star Search Jennifer Arkens Michelle Arkens
388  WC SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION
1 1059 Stonecroft Make A Wish Amelia Coomber Skip & Maureen Coomber
2 73 Cabot Carte Blanche Audrey Lowry Fay Lowry
3 585 Lookaway’s Howitzer Madalyn Boyert James B & Linda M Stewart
4 116 Festival Gypsy Cheyanne Banks-Diaz George & Joan Arnold
5 287 MLF Merlin Julia Strier Mary Neidlinger
6 205 Sensational Touch Natasha Daigle Natasha Daigle
7 662 FCF Protégé Cassie Bell Cassie Bell
8 115 VVM Litigator Savanna Miller Robert & Vita Banks
9 607 Highover All The Rage Gabrielle Blackman Gabrielle Blackman
10 372 Cingate Mystere Vanessa Ybarra Patricia Ybarra
  22 Futurity Obsession Krystal Blundell Nancy Eidam/Crown Morgans
  318 Heyday Black Adept Maxi Gumprecht Bonnie Witrak & Maxi Gumprecht
  1074 The Specialist Lauren Lang Natalie Longo
  803 RMW Airborne Alex Galletta Kimberly & Michael Galletta
  1036 Canalta Squire King Robyn Davies K-Lyn Stable
  1046 Romance of Monarch Hannah Hunsinger Frank & Ann Miller
389  WC SADDLE SEAT JUNIOR EQUITATION
1 1056 Festival Troubador Angelica Berning Ariana Corrigan
2 1057 Futurity Chicago White Sox Claire Brownie Kate & David Brownie
3 27 Abracabam Mattie Frances Willard 10 Star Ranch
4 793 Sarde’s Sinful Cameron Kay Laura Kay
5 663 Mantic Top Gun Courteney Kabel Steve & Kathleen Kabel
6 608 WSG Wham-O Alexandra Frangiosa Alexandra Frangiosa
7 83 Wind Blu Locomotion Aleia Brown Elizabeth Thomas
8 724 Stoneledge Chancellor Lila Tatar Robert Petersen
9 684 French Kristoph Ada Johnson Arcola Farm-The Johnson Family
10 701 Minion Absolut Alexa Bik Alexa Bik
  646 HVK Reverberation Molly Remondino Molly Remondino
  226 Boxford Beloved Emily Evans Jordan Cusumano
  291 AMHF Absolut Top Calibre Abbey Smith Abbey Smith
  893 Equinox Wild Card Haley Evans Susan & Jeffrey Evans
  1007 Whitmorr Law and Order Hannah McBain Roseann, Russel & Hannah McBain
390  WC WALK-TROT SADDLE SEAT CLASSIC EQUITATION 11 & UNDER
1 116 Festival Gypsy Kayce Reiner George & Joan Arnold
2 823 Marathons Electrafire Clara Maxam Katie Mair
3 217 Slam Dunk Tayler Nichols Tayler Nichols
4 788 French Episode Alena Graves Ann Maile/Karen Strickland
5 417 Tara’s War Dance Natalia Fernandez Leyla Aponte
6 641 Queens American Idol Kylee Keller Kylee Keller
7 455 Coventry Isabella Haley Brooks Cheryl & Haley Brooks
8 333 Med-E-Oka French Morocco Megan Buckley Indian Creek Morgan Farm
9 643 HMS Barry Bam Avery Niemann Avery & Ashton Niemann
10 925 Amabayus Peyton Bartley John & Claudette McCoy
  1071 I Wham What I Wham Georgina Sanche Laura Malyk
  555 Totally In Command Bonnie Tom Companion Animal Hospital
  224 Ryan’s Got The Beat Madison Sanderson Brian & Thea Sanderson
401  Alumni Futurity (not a class)
  103 Dragonsmeade Courante n/a Monty Kugeler
  184 Bush Creek Luc n/a Gayle & Jonalyn Gwinup/Gwinfield Farm ETC
  198 Morgan Valley TakeCommand Becky Basch Marie Thomas
  223 Deer Creek Sharp Dressed Man n/a Craig & Jennifer Sommers
  236 Lucky As Me n/a Gerry Rushton
  257 Merriehill Wild At Heart n/a Stan & Paulette Bodnar-Merriehill Farm
  262 Epona’s Perrier Jouet n/a Jerry D. & Donna O’Neill
  265 Latours Magic Virtuoso n/a Brenda Matusik
  310 Lookaway’s On the Mark n/a Kathryn Daly
  312 Artful Image n/a Jeffrey Bessey
  272 RLH Night Strike n/a Mountain Hawk Farm Ltd.
  331 Indian Creek Warbird n/a Indian Creek Morgan Farm
  335 Springmill Stardust n/a John & Patricia Huse/SpringMill Morgans
  339 Stny Pt Harlequin Romance n/a William Shean/Patricia West
  366 WNDC Chairman Of The Board n/a Windcrest Farms
  365 CBMF Crime Of Passion n/a Windcrest Farms
  427 CBMF Crown Prince n/a Copper Beech LLC
  429 CBMF Restless n/a Copper Beech LLC
  432 Indiancreek American Girl n/a Copper Beech LLC
  445 RJMF Chandler n/a Robert & Jean Morgan
  389 MCS Bandini Scott Neidlinger Loek & Robert Neimeth
  526 Pondview Park Avenue n/a Melanie Small
  563 Wish List n/a Trotwood Stables
  554 Back In A Flash n/a Bonnie Tom
  588 Paris By Night n/a Erin C Hudy
  596 Cadence Allure n/a Cadence Farm LLC
  621 CBMF Follow Your Heart n/a Anne Mears
  628 Alexis Acres The Scotsman n/a Rachel Scott
  636 Gulfwind Centerfold n/a Margaret McKnight Karrh
  664 Dragonsmeade Vivace n/a Steve & Kathleen Kabel
  670 Crying Out Loud n/a Richard J & Lisa G Howa
  673 RCV All the Rage n/a Helen & John William Crawford
  675 Alltitude n/a Daniel L. & Janet K. Unrein
  682 Mastroianni n/a Sheryl Bartolucci
  690 CBMF Bond Girl n/a Copper Beech LLC
  696 Cedar Creek Danseur n/a Edward & Jane Leonard
  752 JDS Paladin Pazazz n/a Tina Lessnau
  798 SSLLC Bourne Supremacy n/a Kevin Schengrund
  844 Miyake n/a Moniqua & Pauline Dube
  909 PPR Belly Dancer n/a Peeper Ranch
  960 Alleswell On Broadway n/a Katie Coney
  978 Temptation’s First Star n/a Linda Sheridan
  993 MEMC Graffiti n/a Carole Downs
  1016 HP Oughta Be Wild n/a Harold & Stacey Parker
  1022 Fire Run High Noon n/a Kurt & Teri Rumens/Fire Run Farm
402  Alumni Futurity (not a class)
  198 Morgan Valley TakeCommand Becky Basch Marie Thomas
  236 Lucky As Me n/a Gerry Rushton
  257 Merriehill Wild At Heart n/a Stan & Paulette Bodnar-Merriehill Farm
  310 Lookaway’s On the Mark n/a Kathryn Daly
  272 RLH Night Strike n/a Mountain Hawk Farm Ltd.
  335 Springmill Stardust n/a John & Patricia Huse/SpringMill Morgans
  366 WNDC Chairman Of The Board n/a Windcrest Farms
  365 CBMF Crime Of Passion n/a Windcrest Farms
  427 CBMF Crown Prince n/a Copper Beech LLC
  429 CBMF Restless n/a Copper Beech LLC
  432 Indiancreek American Girl n/a Copper Beech LLC
  563 Wish List n/a Trotwood Stables
  554 Back In A Flash n/a Bonnie Tom
  588 Paris By Night n/a Erin C Hudy
  628 Alexis Acres The Scotsman n/a Rachel Scott
  673 RCV All the Rage n/a Helen & John William Crawford
  690 CBMF Bond Girl n/a Copper Beech LLC
  696 Cedar Creek Danseur n/a Edward & Jane Leonard
  752 JDS Paladin Pazazz n/a Tina Lessnau
  978 Temptation’s First Star n/a Linda Sheridan
  993 MEMC Graffiti n/a Carole Downs
  1016 HP Oughta Be Wild n/a Harold & Stacey Parker
403  Alumni Futurity (not a class)
  198 Morgan Valley TakeCommand Becky Basch Marie Thomas
  236 Lucky As Me n/a Gerry Rushton
  366 WNDC Chairman Of The Board n/a Windcrest Farms
  365 CBMF Crime Of Passion n/a Windcrest Farms
  588 Paris By Night n/a Erin C Hudy
  628 Alexis Acres The Scotsman n/a Rachel Scott
  752 JDS Paladin Pazazz n/a Tina Lessnau
404  Alumni Futurity (not a class)
  366 WNDC Chairman Of The Board n/a Windcrest Farms
  628 Alexis Acres The Scotsman n/a Rachel Scott
  752 JDS Paladin Pazazz n/a Tina Lessnau
405  Alumni Futurity (not a class)
  752 JDS Paladin Pazazz n/a Tina Lessnau
501  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 2-OPEN
1 201 JJF Oohs And Aahs Virginia L Norris Cynthia Becker 66.964
2 407 Thunder Alexander Julie Haugen Ann Bialkowsky 66.25
2 544 Misty Green Merlin Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 66.25
4 623 Be My Magic Moment Mallory Mignot Anton & Barbara Nesse 66.071
4 628 Alexis Acres The Scotsman Tricia Waclena Rachel Scott 66.071
4 1049 Merriewold Galaxie Jennifer McFall Merriewold Morgans LLC 66.071
7 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 64.107
8 200 WRP Sultans Kruggerrand Virginia L Norris William & Virginia Norris 63.393
9 360 Melendy Cash Bonus Fawn McDaniel Laurel Robinson 63.036
  1033 Baywind On Fire Justine Wilson Lindsay Naas
502  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 2-JR. EXHIBITOR
1 405 TJR Destiny’s Tiara Whitney Haugen Julie Haugen 66.964
2 634 Twelve Oaks Intrepid Veronica Llewellyn Toni Beauford 62.5
503  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 2-AMATEUR
1 655 Mirabel’s Noble Aramis Lauren M. Winstone Taylor D. Winstone 68.214
2 388 LLL Trotsky Pam Thomson Emma Thomson 66.964
3 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 66.607
4 406 Grayfriar’s Epic Nchanter Anne Schmid Anne Schmid 65.714
5 28 Roadshow Smokin’ Gun Gina Green Pruetz 10 Star Ranch 65.357
6 20 Fidelity’s Jade Prince Karen North Rossen Karen North Rossen 65.179
7 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth 64.464
8 569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton 64.107
9 18 Heyday Patriot Lady Whitney Childs Whitney Childs 63.393
10 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin 63.214
11 286 LPV Hot Shot Luan-i Jackson Luan-i & Jeff Jackson 62.857
12 19 WRC Forever True Phileo Whitney Childs Whitney Childs 61.607
13 324 Intrepid Reliance Mallory Spoor-Baker Mallory Spoor-Baker 56.607
13 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour 56.607
15 200 WRP Sultans Kruggerrand Nicole Barbour William & Virginia Norris 56.071
504  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 3-OPEN
1 1049 Merriewold Galaxie Jennifer McFall Merriewold Morgans LLC 67.8
2 623 Be My Magic Moment Mallory Mignot Anton & Barbara Nesse 66
3 407 Thunder Alexander Julie Haugen Ann Bialkowsky 65.8
3 544 Misty Green Merlin Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 65.8
5 201 JJF Oohs And Aahs Virginia L Norris Cynthia Becker 64.2
6 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 64.2
7 628 Alexis Acres The Scotsman Tricia Waclena Rachel Scott 63.6
8 200 WRP Sultans Kruggerrand Virginia L Norris William & Virginia Norris 58
  1033 Baywind On Fire Justine Wilson Lindsay Naas
505  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 1-OPEN
1 625 RWD Direct Class Tricia Waclena Tricia Waclena 68.333
2 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 62.667
3 783 Iron Forge NYPD Blue Barbara Richardson-Lewis Barbara Richardson-Lewis 62.5
4 141 River Song Zydeco Cynthia Spalding Susan Mihal 61.167
506  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST1-JR. EXHIBITOR
1 634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford 392
2 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk 380
507  AMHA DRESSAGE SEAT GOLD MEDAL FINALS
1 359 EV Conquistador Kelsey Robinson Fawn McDaniel 72.5
2 569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton 71.667
3 996 DVF Kingsway Austin Oplotnik Jim & Kim Oplotnik 70.833
4 995 En Excess NKS Ryne Swope Jim & Kim Oplotnik 70
5 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk 69.167
6 383 EBP Beverly’s Promise Amy Prechter Edward Prechter 68.333
7 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth 68.333
8 524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke 66.667
9 19 WRC Forever True Phileo Whitney Childs Whitney Childs 65
508  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 1-AMATEUR
1 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 65.667
2 406 Grayfriar’s Epic Nchanter Anne Schmid Anne Schmid 64.333
3 21 Moondance Maverick Karen North Rossen Karen North Rossen 63
509  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 2-OPEN
1 625 RWD Direct Class Tricia Waclena Tricia Waclena 64.583
2 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 63.472
3 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 60.694
4 141 River Song Zydeco Cynthia Spalding Susan Mihal 58.889
510  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 2-JR. EXHIBITOR
1 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk 60.972
511  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 2-AMATEUR
1 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 64.028
2 21 Moondance Maverick Karen North Rossen Karen North Rossen 61.528
512  GN DRESSAGE SECOND LEVEL TEST 1
1 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 61.842
2 782 Dakota’s Royal Laser Barbara Richardson-Lewis Barbara Richardson-Lewis 60.132
3 543 Misty Green Cim Maron Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 57.763
4 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 57.368
5 654 Dragonfire Shogun Emily K. Knight Lauren M. Winstone 56.316
513  GN DRESSAGE THIRD LEVEL TEST 1
1 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 58.974
516  GN DRESSAGE INTERMEDIATE II TEST
1 65 West Mt Winston David MacMillan Larry & Karin Weight 60.132
517  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 3-JR. EXHIBITOR
1 405 TJR Destiny’s Tiara Whitney Haugen Julie Haugen 65.4
2 634 Twelve Oaks Intrepid Veronica Llewellyn Toni Beauford 63.6
3 779 TamRac’s Quantum Command Marisa Baker Marisa Baker 57.2
518  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 3-AMATEUR
1 406 Grayfriar’s Epic Nchanter Anne Schmid Anne Schmid 67.4
2 655 Mirabel’s Noble Aramis Lauren M. Winstone Taylor D. Winstone 67
3 569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton 65.2
4 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 64.4
5 545 Misty Green Mechant Karen Gilman Karen Gilman 64.4
6 200 WRP Sultans Kruggerrand Lisa Simmons William & Virginia Norris 64.2
7 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin 63.2
8 19 WRC Forever True Phileo Whitney Childs Whitney Childs 62.6
9 18 Heyday Patriot Lady Whitney Childs Whitney Childs 62.4
9 28 Roadshow Smokin’ Gun Gina Green Pruetz 10 Star Ranch 62.4
11 20 Fidelity’s Jade Prince Karen North Rossen Karen North Rossen 61.6
12 286 LPV Hot Shot Luan-i Jackson Luan-i & Jeff Jackson 60.2
13 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour 58.4
14 324 Intrepid Reliance Mallory Spoor-Baker Mallory Spoor-Baker 53
519  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 4-JR. EXHIBITOR
1 405 TJR Destiny’s Tiara Whitney Haugen Julie Haugen 66.4
2 634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford 60.6
3 779 TamRac’s Quantum Command Marisa Baker Marisa Baker 51.6
520  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 4-AMATEUR
1 406 Grayfriar’s Epic Nchanter Anne Schmid Anne Schmid 67.6
2 655 Mirabel’s Noble Aramis Lauren M. Winstone Taylor D. Winstone 67.4
3 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 65.8
4 200 WRP Sultans Kruggerrand Lisa Simmons William & Virginia Norris 63.6
5 569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton 63
6 19 WRC Forever True Phileo Whitney Childs Whitney Childs 62.2
7 20 Fidelity’s Jade Prince Karen North Rossen Karen North Rossen 61.2
8 286 LPV Hot Shot Luan-i Jackson Luan-i & Jeff Jackson 61.2
9 324 Intrepid Reliance Mallory Spoor-Baker Mallory Spoor-Baker 61
10 18 Heyday Patriot Lady Whitney Childs Whitney Childs 60.8
11 545 Misty Green Mechant Karen Gilman Karen Gilman 60.4
12 28 Roadshow Smokin’ Gun Gina Green Pruetz 10 Star Ranch 59.6
13 388 LLL Trotsky Pam Thomson Emma Thomson 58.2
14 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour 56.2
523  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 4-JR. EXHIBITOR
1 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk 60.921
524  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 4-AMATEUR
1 21 Moondance Maverick Karen North Rossen Karen North Rossen 62.632
2 406 Grayfriar’s Epic Nchanter Anne Schmid Anne Schmid 62.5
3 699 Highover French Krystle Angela Thayer Angela Thayer 61.316
525  GN DRESSAGE SECOND LEVEL TEST 2
1 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 64.865
2 782 Dakota’s Royal Laser Barbara Richardson-Lewis Barbara Richardson-Lewis 62.297
3 543 Misty Green Cim Maron Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 61.622
4 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 58.108
5 654 Dragonfire Shogun Emily K. Knight Lauren M. Winstone 54.189
526  GN DRESSAGE THIRD LEVEL TEST 2
1 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 58.205
529  GN DRESSAGE MUSICAL FREE STYLE 1ST & 2ND LEVEL FINALS
1 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 71.146
2 141 River Song Zydeco Cynthia Spalding Susan Mihal 63.75
531  GN DRESSAGE TRAINING LEVEL TEST 4-OPEN
1 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 68.6
2 628 Alexis Acres The Scotsman Tricia Waclena Rachel Scott 67.2
3 407 Thunder Alexander Julie Haugen Ann Bialkowsky 67
4 200 WRP Sultans Kruggerrand Virginia L Norris William & Virginia Norris 66.6
5 1049 Merriewold Galaxie Jennifer McFall Merriewold Morgans LLC 64.8
6 544 Misty Green Merlin Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 64
6 623 Be My Magic Moment Mallory Mignot Anton & Barbara Nesse 64
8 201 JJF Oohs And Aahs Virginia L Norris Cynthia Becker 63
9 1033 Baywind On Fire Justine Wilson Lindsay Naas 55.4
532  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 3-OPEN
1 625 RWD Direct Class Tricia Waclena Tricia Waclena 66.429
2 141 River Song Zydeco Cynthia Spalding Susan Mihal 55.857
533  GN DRESSAGE FIRST LEVEL TEST 4-OPEN
1 625 RWD Direct Class Tricia Waclena Tricia Waclena 65.921
2 538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown 63.553
3 783 Iron Forge NYPD Blue Barbara Richardson-Lewis Barbara Richardson-Lewis 63.158
4 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 62.895
534  GN DRESSAGE SECOND LEVEL TEST 3
1 964 BEF Ivan Julie Adams Malcolm & Jill Smith/Gael Mountain Morgans 61.047
2 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 60.233
3 654 Dragonfire Shogun Emily K. Knight Lauren M. Winstone 58.488
4 543 Misty Green Cim Maron Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 56.86
535  GN DRESSAGE SECOND LEVEL TEST 4
1 964 BEF Ivan Julie Adams Malcolm & Jill Smith/Gael Mountain Morgans 62.738
2 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 62.5
3 543 Misty Green Cim Maron Gia Dawn Grayson Misty Green Farm Inc. 59.762
4 782 Dakota’s Royal Laser Barbara Richardson-Lewis Barbara Richardson-Lewis 59.048
5 114 Castlewood Brigadier Jessica Sheppard Carlo Sheppard 57.262
6 654 Dragonfire Shogun Emily K. Knight Lauren M. Winstone 57.024
536  GN DRESSAGE THIRD LEVEL TEST 3
1 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson 59.07
538  GN DRESSAGE GRAND PRIX TEST
1 65 West Mt Winston David MacMillan Larry & Karin Weight 61.489
539  GN ARENA DRIVING TRIAL PRELIM. LEVEL, TEST 1 FINALS
1 444 Watch Me Till Dawn Amie Van Dorn Amie Van Dorn 64.95
2 524 Phil’s Ridge Harry Potter Kathryn Clarke Jamie Michelle Clarke 59.24
3 891 JMF Midnight Express Kimberly Caruso Kimberly Caruso 49.96
4 25 Sutton Dark Twist Liz Goldmann Lou & Liz Goldmann 49.24
5 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson 42.1
6 578 BWR Enchanting Melody Patricia Hartell Patricia Hartell 37.82
7 465 RKT Nordic Black Hawk Albert Zinz Albert Zinz 35.68
8 26 Cobridge Total Eclipse Drew Callahan Lou & Liz Goldmann 34.96
540  GN ARENA DRIVING TRIAL INTERMEDIATE LEVEL TEST 1 FINALS
1 444 Watch Me Till Dawn Amie Van Dorn Amie Van Dorn 62.81
2 524 Phil’s Ridge Harry Potter Kathryn Clarke Jamie Michelle Clarke 53.53
3 891 JMF Midnight Express Kimberly Caruso Kimberly Caruso 49.24
4 580 Elk Creek Aurora B Martha Nelson Martha Nelson 44.24
5 25 Sutton Dark Twist Liz Goldmann Lou & Liz Goldmann 34.96
6 26 Cobridge Total Eclipse Drew Callahan Lou & Liz Goldmann 2.11
541  GN LOW WORKING HUNTER I
1 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
2 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
3 77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
4 388 LLL Trotsky Lillian Thomas Emma Thomson
5 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin
6 634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford
7 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson
8 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
9 385 Severn Hill Good As Gold Melissa Obert Kate Holloway
10 523 Westside Story’s Angel Jesse Walker Kathryn Clarke
  524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
  538 DJJJ Star’s Ace Celeste O. Brown Celeste O. Brown
  1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
  1060 Gates Light Rain Abbey Pomeroy Cheryl Phillippi
  753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
  967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
542  GN JUMPER I
1 1035 KSG Bay Street Roc Ashleigh Hull Ashleigh Hull
2 620 Flintwood Starlet Mallory Mignot Anne Mears
3 691 That’s My Nick Jaisen von Ballmoos Kathleen Pierce
4 48 T-Towne Who’s Your Daddy Lucie Herendeen Two Bare Feet Farms LLC
5 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
6 1072 Brandia Spun Gold Jenna Dubinsky Jenna Dubinsky
543  GN JUMPER II
1 1035 KSG Bay Street Roc Ashleigh Hull Ashleigh Hull
2 620 Flintwood Starlet Mallory Mignot Anne Mears
3 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
4 1072 Brandia Spun Gold Jenna Dubinsky Jenna Dubinsky
5 48 T-Towne Who’s Your Daddy Lucie Herendeen Two Bare Feet Farms LLC
544  AMHA HUNTER SEAT OVER FENCES GOLD MEDAL FINALS
1 385 Severn Hill Good As Gold Melissa Obert Kate Holloway
2 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
3 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
4 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
5 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
6 753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
7 524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
8 77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
545  GN LOW WORKING HUNTER II
1 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
2 385 Severn Hill Good As Gold Melissa Obert Kate Holloway
3 388 LLL Trotsky Lillian Thomas Emma Thomson
4 1060 Gates Light Rain Abbey Pomeroy Cheryl Phillippi
5 77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
6 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
7 634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford
8 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
9 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk
10 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin
  753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
  967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
  1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
  412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson
  523 Westside Story’s Angel Jesse Walker Kathryn Clarke
  524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
546  GN LOW WORKING HUNTER UNDER SADDLE
1 77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
2 388 LLL Trotsky Lillian Thomas Emma Thomson
3 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin
4 1060 Gates Light Rain Abbey Pomeroy Cheryl Phillippi
5 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
6 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
7 385 Severn Hill Good As Gold Melissa Obert Kate Holloway
8 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
9 967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
10 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson
  634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford
  753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
  523 Westside Story’s Angel Jesse Walker Kathryn Clarke
  524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
  1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
547  GN WORKING HUNTER I
1 360 Melendy Cash Bonus Fawn McDaniel Laurel Robinson
2 942 Alatheia Alexandria Keea Healey Jane Lea Hicks
3 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
4 385 Severn Hill Good As Gold Kate Holloway Kate Holloway
5 442 Bay State Vista Aimee Boyer Elizabeth Mercedes Vieira
548  GN HUNTER HACK FINALS
1 360 Melendy Cash Bonus Fawn McDaniel Laurel Robinson
2 77 MXM Breezy Knight Rebecca Boorstein Equilateral Enterprise Inc
3 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
4 942 Alatheia Alexandria Keea Healey Jane Lea Hicks
5 1060 Gates Light Rain Abbey Pomeroy Cheryl Phillippi
6 412 Derwanda Hercules Gayle Davidson Gayle Davidson
7 967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
8 523 Westside Story’s Angel Jesse Walker Kathryn Clarke
9 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk
10 628 Alexis Acres The Scotsman Melinda Dennis Rachel Scott
  1037 LV Dark Crystal Robyn Davies K-Lyn Stable
549  GN ENGLISH TRAIL OPEN
1 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
2 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
3 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
4 518 CBMF Trading Up Valarie Siemer Lora Dunlap
5 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour
6 634 Twelve Oaks Intrepid Samantha Jo Parks Toni Beauford
  569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton
550  GN ENGLISH TRAIL AMATEUR
1 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
2 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
3 202 Shallow Creek’s Evangeline Nicole Barbour Nicole Barbour
4 569 Sacred Path’s Ice-T Kim Fullerton Kim Fullerton
551  GN TRAIL JR. EXHIBITOR FINALS
1 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
2 142 RG Regency Chester Hance Grunden Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
3 634 Twelve Oaks Intrepid Veronica Llewellyn Toni Beauford
4 569 Sacred Path’s Ice-T Summer Scoutford Kim Fullerton
552  GN WESTERN TRAIL OPEN
1 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
2 780 Genuine Jade Haley Knauss Mike & Erin Knauss
3 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
4 192 Blue Flag Whimsy Krystle Pennington Krystle Pennington
553  GN WESTERN TRAIL AMATEUR
1 192 Blue Flag Whimsy Krystle Pennington Krystle Pennington
2 142 RG Regency Chester Megan Welch Harlan & Tamara Grunden/Grunden Ranch Morgans
3 657 I Love Lucy Grace Jacobus Grace Jacobus
  758 Troika’s Ebonachov Scott Nevers Scott Nevers
554  GN HUNTER SEAT OVER FENCES EQUITATION 17 & UNDER FINALS
1 360 Melendy Cash Bonus Kelsey Robinson Laurel Robinson
2 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
3 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
4 753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
5 967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
6 634 Twelve Oaks Intrepid Veronica Llewellyn Toni Beauford
7 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk
8 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
555.1  GN WORKING HUNTER AMATEUR FINALS
1 360 Melendy Cash Bonus Laurel Robinson Laurel Robinson
2 398 UVM Glimmer Alexis Armour Thomas & Elizabeth Molin
3 524 Phil’s Ridge Harry Potter Jamie Michelle Clarke Jamie Michelle Clarke
555.2  GN WORKING HUNTER JR. EXHIBITOR FINALS
1 360 Melendy Cash Bonus Kelsey Robinson Laurel Robinson
2 207 TRS Longfellow Saranade Layne Mays Julie Pickering
3 442 Bay State Vista Elizabeth Mercedes Vieira Elizabeth Mercedes Vieira
4 968 I Believe In Miracles Katie Knudsen Katie Knudsen
5 967 Ken-Mar Jill Jamie Sekerak Dayan Birchler
6 408 Maestro’s Sonata Melanie Newkirk Jay & Melanie Newkirk
7 753 Lookaway’s Emperor Zoe Morris Zoe Morris
8 523 Westside Story’s Angel Jesse Walker Kathryn Clarke
556  GN WORKING HUNTER II
1 360 Melendy Cash Bonus Fawn McDaniel Laurel Robinson
2 442 Bay State Vista Aimee Boyer Elizabeth Mercedes Vieira
3 942 Alatheia Alexandria Keea Healey Jane Lea Hicks
4 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
5 385 Severn Hill Good As Gold Kate Holloway Kate Holloway
557  GN WORKING HUNTER UNDER SADDLE
1 442 Bay State Vista Aimee Boyer Elizabeth Mercedes Vieira
2 942 Alatheia Alexandria Keea Healey Jane Lea Hicks
3 360 Melendy Cash Bonus Fawn McDaniel Laurel Robinson
4 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
5 385 Severn Hill Good As Gold Kate Holloway Kate Holloway
558  GN JUMPER III
1 620 Flintwood Starlet Mallory Mignot Anne Mears
2 1035 KSG Bay Street Roc Ashleigh Hull Ashleigh Hull
3 48 T-Towne Who’s Your Daddy Lucie Herendeen Two Bare Feet Farms LLC
4 546 TMI Flight Street Vigil Taylor Wilmoth Taylor Wilmoth
5 1072 Brandia Spun Gold Jenna Dubinsky Jenna Dubinsky
559  GN REINING NON-PRO ROOKIE
1 966 AMCF Jelly Bean Katie Knudsen Dayan Birchler
2 1031 Cambridge Manzy Rose Steve Simmons Steve Simmons
3 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
  541 Aquila’s Katy Courage Zach Roe Tom Roe
560  GN REINING 1ST YR. GREEN
1 370 R-Two Black Jack Josette Conti Cindy Nord
  1015 Universal New Dream Kena Haun Christie Farms & Stables
561  GN REINING 2ND YR. GREEN
1 36 W’s Mesquite Ridge Monty Bruce Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
2 34 R-Two Top Dollar Monty Bruce Sharlene Anderson
3 1095 Universal Platinum Doug Sande Lynae Chase Ireland
4 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
5 1031 Cambridge Manzy Rose Steve Simmons Steve Simmons
562  GN REINING NON-PRO ADULT
1 371 Disco Patricia Ellen Palillo Joseph & Ellen Palillo
  38 Painters Pine Ridge Steve Simmons Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
  37 W Nuggets Rebels Are We Steve Simmons Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
563  GN REINING NON-PRO YOUTH
1 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
  966 AMCF Jelly Bean Katie Knudsen Dayan Birchler
  1015 Universal New Dream Kena Haun Christie Farms & Stables
  541 Aquila’s Katy Courage Zach Roe Tom Roe
564  GN REINING OPEN
1 34 R-Two Top Dollar Monty Bruce Sharlene Anderson
2 369 Disco Fever Josette Conti Cindy Nord
3 570 AMCF Justa Jiggalow John Bratnick Sydney Salerno
3 37 W Nuggets Rebels Are We Jo Ann Ace Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
5 1098 Springfield Rifle Doug Sande Chris & Janet Morris
5 966 AMCF Jelly Bean John Bratnick Dayan Birchler
7 1097 Nantucket Doug Sande Chris & Janet Morris
  35 W’s Ready To Rumble Jo Ann Ace Jo Ann Ace
565  GN REINING 3 YR. OLD SNAFFLE BIT/HACKAMORE
1 59 Nantucket Sound Pat Mitchell Andrew L. Brown
566  GN REINING 4 YR. OLD SNAFFLE BIT/HACKAMORE
1 36 W’s Mesquite Ridge Monty Bruce Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
567  GN REINING 5 YR. OLD SNAFFLE BIT/HACKAMORE
1 1012 Disco Kid Karen L. Myers Karen L. Myers
568  WC REINING NON-PRO
1 37 W Nuggets Rebels Are We Travis Filipek Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
2 966 AMCF Jelly Bean Katie Knudsen Dayan Birchler
3 570 AMCF Justa Jiggalow Linda Salerno Sydney Salerno
  38 Painters Pine Ridge Travis Filipek Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
  371 Disco Patricia Ellen Palillo Joseph & Ellen Palillo
  1031 Cambridge Manzy Rose Steve Simmons Steve Simmons
569  WC REINING
1 369 Disco Fever Josette Conti Cindy Nord
2 36 W’s Mesquite Ridge Monty Bruce Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
3 34 R-Two Top Dollar Monty Bruce Sharlene Anderson
4 37 W Nuggets Rebels Are We Jo Ann Ace Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
5 1097 Nantucket Doug Sande Chris & Janet Morris
6 35 W’s Ready To Rumble Jo Ann Ace Jo Ann Ace
7 1098 Springfield Rifle Doug Sande Chris & Janet Morris
8 1095 Universal Platinum Doug Sande Lynae Chase Ireland
9 371 Disco Patricia Ellen Palillo Joseph & Ellen Palillo
570  WC REINING SNAFFLE BIT/HACKAMORE
1 36 W’s Mesquite Ridge Monty Bruce Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
2 59 Nantucket Sound Pat Mitchell Andrew L. Brown
3 1012 Disco Kid Karen L. Myers Karen L. Myers
571  AMHA REINING SEAT GOLD MEDAL FINALS
1 966 AMCF Jelly Bean Katie Knudsen Dayan Birchler
2 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
572  GN REINING GREEN RIDER FINALS
1 1015 Universal New Dream Kena Haun Christie Farms & Stables
2 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
  541 Aquila’s Katy Courage Zach Roe Tom Roe
  1031 Cambridge Manzy Rose Steve Simmons Steve Simmons
573  GN REINING FREE STYLE NON-PRO FINALS
1 37 W Nuggets Rebels Are We Travis Filipek Lou Ellen Williams/Thomas Filipek
2 966 AMCF Jelly Bean Katie Knudsen Dayan Birchler
3 570 AMCF Justa Jiggalow Sydney Salerno Sydney Salerno
4 541 Aquila’s Katy Courage Zach Roe Tom Roe
574  GN REINING FREE STYLE OPEN FINALS
1 34 R-Two Top Dollar Monty Bruce Sharlene Anderson
2 35 W’s Ready To Rumble Jo Ann Ace Jo Ann Ace
View Classes 001-300